زمان انجام عکس رنگی

سلام بچه هاخوبین؟اگ بخام بگم دکتربرام عکس رنگی بنویسه کی بایدبرم؟زمان انجامش چ موقعه؟

مگه تو دکتری برا خودت تجويز میکنی؟ :stuck_out_tongue_winking_eye: من8عادتم رفتم دوروز قبلش رابطه نداشته باش،انتی بیوتیک هم میدن برا قبل وبعدش که عفونت نکنی،یه ربع قبل برا دردش شیاف بزار،لکه بینی بعدش تا دو سه روز هم طبیعیه،کامل بود؟ :joy:

2 Likes

ن خوب دوست دارم دیگ خیالم راحت بشه

خاتوم حکیمی گل اگ میش راهنماییم کنید

درد نداره این عکس رنگی گرفتن؟:cry::weary:

چرامیگن دردداره برای بعضی هازیادبعضی هاکمتر

واااای چراکسی جواب نمیده.من کی بایدبرم دکتر؟

1 Likes

عریزم معمولا بعداز یمسال اقدام و چند دوره استفاده از دارو ونتیجه نگرفتن دکترا عکس رنگی رنگی رو پیشنهاد میدن…فرقی نمیکنه کی بری پیش دکتر…ولی برا زمان عکس رنگی باید روز۸یا۹پریودت بری و رابطه هم نداشته باشی

ببخشید انقد غلط املایی دارم چشام بازنمیشه

من اصلا درد نداشتم

عزیزم اگه چک میکردی تو گروه های مشابه همه چیزو توضیح داده بودن…عکس رنگی بلافاصله بعد از پاکی انجام میشه و قبلش رابطه نداشته باشی.و در بعضی موارد درد هم داره…

مرررسی ازراهنماییتون

مررسی خانومی

خواهش گلم…من خودمم چندماهه دکتربرام نوشته هنوز نرفتم متاسفانه

زری ورپریده :joy:برو انجام بده

وای ازبس گفتم خودم عاصی شدم دیگه :joy::joy::joy:ازدست این شوهرای یدنده :tired_face::tired_face:

1 Likes

چندماهه تواقدامی؟وای چ طاقتی داری نمیری

بنظرت من طاقت دارم نمیرم؟؟؟راهم دوره شوهرم اولش قبول نمیکرد ماه بعد که راضیش کردمو ونوبتم گرفتم نتونستم جلوشو بگیرم رابطه داشتیم که زنگ زدم گفتن نمیشه دیگه حالا ببینم اینماه دیگه خدا چی بخواد…تقریبا داره میشه یکسال که اقدامم

تواین یکسال دیوونه شدم افسرده شدم بخدا

حالا نگا!تا یکسال که برا سن تو مشکل نداره که،حالا شايد چسبندگی لوله داشته باشي باز بشه غصه نخور ننه جون :joy::kissing_heart:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.