زمان انجام سونو برای تنبلی تخمدان

سلام دوستان ،من یه سری ک دوماه پریود نشدم رفتم دکتر سونو انجام دادم وبهم گف تنبلی تخمدان دارم دارو داد،الان سه ماه میگذره از خیلیا شنیدم ک باید ۱۲ روز باید از پریودی بگذره ک سونو بدی ،الان واسه این چهارشنبه نوبت دارم پیش یه دکتر دیگه، البته پریودم،سونو ک برام نوشت نمتونم انجام بدم؟یا پریودیم باید تموم شه تا۱۲روز از روز اولش بگذره؟

سلام عزیزم بله از روز اولی که پریود میشی حساب کن 12روز تا 14روز وقت داری بری برای سونو وضعیت تخمک ،البته بستگی داره دکترت چه روزی رو تعیین کنه،روز 12یا13یا روز 14،،،،،دکترت میگه چه روزی بری بهتره

1 Likes

سلام عزیزم باید از روزی که عادت ماهیانه شدی حساب کنی تا روزی که دکترت واسه ات گفته سونو بدی ولی سونو بدی بهتر وضعیت تخمدان هات معلوم میشه من دکترم گفت ۱۳ قادگی ات برو سونو بده

1 Likes

فک میکنم برمیگرده ب اینکه دوره ات چن روزه اس

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.