زمان اقدام به بارداری بعد از درمان عفونت

سلام …من بخاطر زخم واژن دکتر بهم کپسول فلوکنازول و کلوتریمازول و ژل متروژیل و قرص مترونیدازول و ویتامین ث داده بود حدود یه هفته استفاده کردم و دو روزه که پریود هستم میخوام بعد از پری واسه بارداری اقدام کنم میخواستم بپرسم این دارو ها مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟میتونم اقدام کنم؟

سلام عزیزم
اگر زخم تون بهبود پیدا کرده بله می تونید اقدام کنید

1 Likes

خانم حکیمی دکتری ک پیشش رفتم هفته دیگه نیستن منم الان روز دوم پری هستم واسه معاینه نمیشه رفت از طرفی هفته دیگه تاریخ تخمگ گذاریم هست موندم چیکار کنم این ماهم یعنی صبر کنم ؟

عزیزم باید مطمن بشی که خوب شدی بعداقدام کنی پس منتظر بمون دکترت معاینت کنه
من قبل بارداریم یکم عفونت داشتم تقریبا خوب شده بود توبارداری دوباره عود کرد تا الان که هفته سی ام پدرمو دراورده دوبار بستری شدم
کلا توبارداری خانوما مستعد عفونت میشن اگه قبلشم داشته باشن که بدتره
این یک‌ماهم صبر کن بهتر از اینه که بعدا عذاب بکشی
از عنبر نسا استفاده کن خیلی خوبه هر روز ماست پروبیوتیک بخور مصرف شیرینیجات کلا قطع کن

1 Likes

آره مثل اینکه صبر کنم بهتره تا حالا ک صبر کردم این یه ماهم روش…مرسی عزیزم انشالله سالم و سلامت باشی نی نی نازتو بغل بگیری

2 Likes

بله عزیزم صبر کنید بهتره

1 Likes

مرسی ک جواب میدین :kissing_smiling_eyes:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.