زمان استفاده از قرص اورژانسی

سلام دوستان تخمک گذاری من تو این ماه از اول تیر تا ششم بود من روز ششم نزدیکی مراقبت نشده داشتم و هنوز قرص نخریدم.میخوام شب بخرم ک دوروز میگذره از نزدیکی؟اثر داره به نظرتون؟

نه عزیزم فکرنمیکنم بعد دوز نزدیکی اثرکنه وممکنه باردارشده باشی البته اگه واقعا باردارشده باشی وقرص بخوری خطرداره واسه جنینت ممکنه سقط بشه.

1 Likes

واقعا؟من ی دختر چهار ساله دارم.همسرمم بچه نمیخواد سنمم 29 هستش.البته از نظر مالی خداروشکر مشکل نداریم اما خوب همسرم میگه خودمونو جمع و جور کنیم ی خونه دیگه بخریم

خداحفظش کنه دخترتو ولی هرچی ازطرف خدامیادنعمته نباید نعمت پس بزنیم

1 Likes

راستش ی سقط دوسال پیش داشتم.همسرم بیشتر از حرف فامیلاش میترسه.گیجم اصلا

گیج نباش فقط قرص نخور فایده نداره شایداصلا باردارنشده باشی

1 Likes

پس چرا میگن تا پنج روز جواب میده؟

من. تاحالا نشنیدم میگن تا۵ روز میگن نزدیکی مراقبت نشده داشتی قرص اورژانسی بگیر زود بخور نه بعد دو روز

رو بروشورش نوشته.تو نتم هست

میخای قرص اچ دی بخری یا اوژانسی؟

اورژانسی.دوتایی هم میگن بهش

خوداسپرم تادوروز توبدن زن زنده میمونه

مرسی از اطلاعاتت

اخه میدونی من یکی میشناختم دقیق مثل وضع توبود ولی بعد فک کنم سه روز قرصشو خورد بعد مدتی فهمیدبارداره وبچه دراثر قرص سقط شد

1 Likes

وای چه بد.

انشالله واسه توپیش نیادعزیزم بازم هرکاری میخای بکنی توکل کن بخدا وانجامش بده

1 Likes

حتما.هرچی خدا بخواد

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.