زعفرون در اقدام

اگه در هفته دوم سوم بارداری باشی و ندونی که بارداری یا نه، خوردن حلوایی که توش زعفرون ذاذه یا اش شله زرد مشکلی داره؟?

نه عزيزم در اون حد مشكلي نداره
من كه همه چي ميخوردم در حد اعتدال

1 Likes

ببخشید یه کی از بچه ها گفتن گرمی زیاد عفونت میاره.من بخاطر اینکه توی اقدامم گرمی میخورم بیشتر بعد الان عفونت گرفتم یکم.این واقعبت داره گرمی زیاد باعث عفونت میشه؟

نه عزيزم من نشنيدم گرمي باعث عفونت بشه من خودم تو اقدام بودم خيلي گرمي استفاده ميكردم با اينكه ي مقدار عفونت هم داشتم اما تشديدش نكرد اگه عفونت ادراري داري سعي كن تا ميتوني اب بخوري هرچي اب بيشتر بخوري و ادرارت بيشتر بشه زودتر خوب ميشي چاي زياد نخور اب و مايعات بخور اگه عفونتت زياد هست و سوزش ادرار داري هم برو دكتر حتما

2 Likes

سوزش ادرار خیلی کم دارم.
ممنون بابت کمکتون

آره هر چی رو که گفتن خوردنش ممنوعه، متظور بیشتر از حد مجازه. حد زعفران 3 گرم در روزه.
مقدارهای کن هیچ مسکلی به وجود نمیاره.

اب تا ميتوني بخور عزيزم اگه قطع نشد سوزشت يا بهتر نشدي برو دكتر
اگه عفونتت كم باشه از طريق ادرار دفع ميشه

ممنونم عزیزم

خوب الان حلوا زعفرونی بود مشکل نداره خوردنش؟؟؟

خواهش ميكنم عزيزم :rose:

عزیزم هفته دوم و سوم حتی لانه گزینی هم انجام نشده…انقدر نگران نباش
انشاءالله باردار بودی رعایت کن اونم نه دیگه در حد قطع کامل
یه ذره مسئله ای نیست

نه عزیز نگران نباش زیاد نبوده.اونهایی که سقط میکنند زعفرون رو دم میکنند و لیوانی میخورند

1 Likes

تازه زعفرون درحد لیوان هم اثرنداره من نمیدونستم باردارم چن تالیوان زعفرون دم کردم خوردم خداروشکرهیچی نشدودخترم سالم وسرحاله بعدش ازکسی شنیدم ک گف باید زعفرون درحدی خورده بشه که باعث مسمومیت باشه وگرنه سقط نمیشه بچه…پس اصلانگران نباش

عزیزم اصلاخودتو نگران نکن.اگه تو اینترنت سرچ کنی ، یه دکتر تو شبکه آموزش (دکتر سلام) اومده در این مورد و موارد دیگه که همه میگن سقط میاره صحبت کرده
حلوا زعفرونی که شما خوردی فقط زعفرون خالص که نبوده.
اینایی که میگن زعفرون سقط میاره ، فکر کنم نباید بیشتر از ۱۰ گرم تو روز مصرف کرد. و اینطوریه که زعفرون رو زیاد میریزن و آبجوش رو کم و میزارن دم بیاد و بعد میخورن.
حالا برای اینکه عذاب وجدان نداشته باشی سعی کن از هرچی چشمت افتاد و زعفرون داشتیه کوچولو بخوری.
چون خود دکتر تو همین برنامه میگفت ، چیزایی که مادر تو بارداری هوس میکنه ، کاملا از بچه اس و در حد خیلی کم مشکلی نداره که استفاده کنن.
من خودم امروز ۲ قاشق مربا خوری شله زرد خوردم.
برای شهادت امام رضا بود.
ان شاء الله که ماه های بارداری خوبی و طی کنی و زایمان راحتی داشته باشی.
ببخشد زیاد حرفیدم🙈

2 Likes

منم اوایل بارداری خیلی شله زردخوردم درحدسه کاسه،چون بیشتررنگ میزارن تازعفرون

2 Likes

ممنونم از همگی .چقدر خوبه شما ها هستید.برام دعا کنید باردار باشم:kissing_heart::heartpulse:

1 Likes

نه بابا. یه کاسه هم خورده باشی، یک گرم به زور میشه زعفرونش.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.