زعفران تا چند ماهگی نباید خورد؟

خانم حکیمی جان من ماه چهارم تمام شده رفتم پنج تازه میخواستم ببینم زرشک‌پلو خوردن دراین ماه آسیب میرسونه؟من کمی زعفرون قاطی زرشک کردم ریختم برنج خوردم

زرشک رو سعی کن نخوری من تو نت کلی چی درموردش خوندم ولی زععرون در حد کم برا تو که سه ماه رو گذروندی اشکالی نداره فک کنم

من از دکترم پرسیدم در مورد مواد غذایی و خوراکی،گفتن در حد تعادل همه چی میتونی بخوری،خودتون رو از هیچی منع نکنید در حد کم هیچ مشکلی پیش نمیاد😊

1 Likes

تیام بانو منو دنبال میکنه،هرجا هرچی مینویسم تایید میکنه :joy: :kissing_heart: :kissing_heart:
@Tiambanoo

1 Likes

هرچی گفتین و لایک کردم درست بوده و نظر منم همون بوده :see_no_evil: عزیزم :heart_eyes:

قربونت برم من :kissing_smiling_eyes: :kissing_smiling_eyes: :kissing_smiling_eyes:

1 Likes

سلام عزیزم
مشکلی نداره اگر در این حد استفاده کنید. به صورت دم کرده و زیاد استفاده بشه خطرناکه

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.