زرشک بخورم در بارداری

بروبچه من می تونم زرشک بخورم مشکل نداره چون که ترش بخاطر ه بارداریم

اصلا نخور ضرر داره تو بارداری

1 Likes

وای خاک عالم به سرم بس که ترشی دوست دارم امروز ظهر خوردم ولی خیلی کم ابجی چندتا دونه فقط ضرر نداره برای بچه ام

کم نه سعی کن نخوری

خداروشکر …ابجی چه بخورم و یارم رو ترشی لواشک تمرک اینا بخورم خیارشور چی می تونم بخورم

ن دیگه نمی خورم ممنونم که راهنمایی کردی منو بچه اولم هیچ نمیدونم چه خوب برام چه بد برام فقط از شیرینی بیزارم فقط چیز ترش باشه بهم بدن بسمه

چیزا ترس باعث انقباض رحم میشه چیزا با طبع سرد هم خوب نیس طبع معتدل خوبه…

دعا کن باردار بشم

1 Likes

ان شاالله که خیلی زود باردار بشی گلم به حق این شب هایی آخر رمضون که بهترین شب هاست واسه دعا

1 Likes

عزیزم ترشی خوردن یا چیزهای ترش تو بارداری مشکلی نداره.من سر پسرم فقط الو لواشک ترش تررررررش :yum::yum::yum::yum: میخوردم تا دلتم بخواد انواع ترشی لیته و مخلوط …میخوردم. البته ببخشید همه رم پس میدادم :laughing:

خخخخخخخ پس بنظرتون این چه خوردنی بود ها :rofl::joy::smiley::smile:

والله چی بگم ابجی شر پسرم تا دوپاه بعد زایمان هر چی میخوردم بالا میاوردم تو دوران بارداری هیچ غذایی لب نمیزدم. فقط الو لواشک میخوردم .تو خیابون راه میرفتم باید الو کاسه ای میگرفتم دستم بخورم تا بتونم راه برم :slight_smile::slight_smile::stuck_out_tongue_winking_eye:

خوردن زرشک در غذا و به مقدار کم خطری ندارد، اما مصرف آب زرشک ممنوع است.
زرشک تازه یا خشک، چاشنی محبوبی برای غذاهایی مانند زرشک‌پلو یا ته‌چین است که مصرف کم آن در بارداری هم بی‌خطر است.
اگر در تابستان هوس یک لیوان آب زرشک خنک یا در پاییز هوس خوردن زرشک تازه کردید، حتماً خودتان را از خوردن آن منع و جایگزینی برایش پیدا کنید. زرشک حاوی ماده‌ای به نام بربرین است که می‌تواند باعث ایجاد انقباضات رحمی و سقط جنین شود. پس در بارداری، از خوردن بیش از حد زرشک، دم‌نوش زرشک، آب ‌زرشک و زرشک تازه با نمک حتماً خودداری کنید.

1 Likes

ان شاءالله:pray::pray:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.