زردی 18 برای نوزاد 5روزه

سلام دوستان بچم 5 روزشه زردیش 18 هست بستریش کردم یعنی میشه تافردا برسه به 12

3 Likes

عزیزم نگران نشو میرسه

1 Likes

نمیدونین به چ عددی باید برسه تا مرخص کنن

1 Likes

۸ مرخص میکنن

1 Likes

سلام جانم استرس ب خودت نده خیلی از نوزادا مشکل زردژ رو دارن و با یکی دو روز حل شده رفته فقط تند تند شیر بده بهش

1 Likes

مدفوع خیلی داره ساعت 4 بستریش کردم تا الان 5 بار مدفوع داشته الانم رنگ مدفوع سبز شده

دختر من زردیش منو خیلی ادیت کرد .هرچقدر پی پی کنه بهتره.نگران نشو این روزااا میگذره

طبیعیه مدفوع زیاد نگران نباش اگ خون تو مدفوع باشه نگران کنندس

اخرسرم‌ ۳۰روز بود که زردی تمام‌شد

1 Likes

نه فقط اول زرد بود الان سبزشده

1 Likes

آخ اخ

1 Likes

ب قول این دوستمونم اینم میگذره نگران نباش و صبور باش

1 Likes

زردی به تغذیه اصلا ربطی نداره همه چی بخور مثل من نشی

من اینقدر سردی خورده بودم بعد یک ماه یبوست شدید هموروئید گرفتم بخاطر بچم میگفتن گرمی نخور بعد رفتم دکتر گفت این کی گفته اصلا ربطی به گرمی سردی ربطی نداره. روغن محلی بخور

دعاش کنید زود خوب شه بچه کوچیک دارم نمیتونم زیاد بیمارستان بمونم

1 Likes

انشالله

زردی اگر پیشرونده نباشه و حتی یکی دوتا پایین بیاد مرخص میکنن چون هر روز صب زود خون میگیرن از کل بچه ها مثلا پسر من ۱۲ بود روز بعد شد ۱۳ که مرخص نکردن ولی روز سوم‌دوباره ۱۲ شد مرخصش کردن گفتن این یعنی داره پایین میاد و دیگه لازم نیست بمونه اینجا

ان شالله نی نی شما هم زود مرخص میشه فقط اگرخودت میری شیر میدی شیر خشت و ترنجبین و کاسنی بخور که شیرت خنک باشه نه سردی اینا خنکین بخور بزار از طریق شیرت به بچه هم بریه زودتر خوب بشه
یه خانمی میگفت پسرشو میخاستن به خاطر زردی شدید خونشو عوض کنن که این خانم نزاشته بچه رو برده خونه بهش هر چند ساعت یه بار یه قاشق چای خوری کمتر اب هندونه داده که قسم میخورد که خوب شد و دیگه خون هم عوض نکردن ایشون میگف بجه زردی داره نبرید بیمارستان اب هندونه بدید خوب میشه
حالا من نمیدونم چقدر درسته ولی خانمی بودن که اهل دروغ نبودن میشناختمشون

عزیزم هر چی سن نوزاد بالا بره زردیشم اگه بالا بره ن که خیلی زود مرخصش میکنن چون خطری نداره
بهش بگو اگه دلش راضیه شیر خشکش بده
خودشم ترنجبین و عرق کاسنی بخوره
وقتیم مرخصش کردن قطره بیلی ناستر یا همون قطره برا زردی نوزاد بخره بش بده
شیر خشک فوق العاده مناسبه برا پایین اوردم زردیش
خودشم گرمیجات نخوره
بچه رو هر وقت میبرن حموم عرق کاسنی و اب قاطی کنن و ب بدنش بزنن خوب میشه

1 Likes

عزیزم اوردی خونه بدنشو با آرد الک شده جو چند باری بزن …چون سرده زودی میاد پایین .من خودم انجام دادم برا بچه م خوب شد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.