زردی نوزاد سیزده زیاده

سلام برای زردی نوازد چی خوبه

2 Likes

آزمایش زردی سیزده زیاده چکار کنم خوب بشه

1 Likes

پسر یا دختر؟
شیر خشت میگن خوبه اما با احتیاط باید بهش بدی
خودت چیزای خنکی بخوری مثل لیمو شیرین
خروس رسمی هم اگه تونستی بخور خوبه
یه تیکه طلا بنداز همراهش میگن زردیو میگیره

1 Likes

عزیزم اول اینکه باید ببرین پیش پزشک ب احتمال زیاد دستگاه بدن تا زیر نورش بخوابه و زردی دفع بشه. خودتونم گرمی نخورین ، شیر خشت و ترنجبین بخوری(دستورشو حتما بلدین) تا از راه شیر بچه هم بتونه بخوره. هر مقدار شیر بیشتر بخوره ، دفع بیشتری داره و زودتر از بین میره.

ببر دکتر حتما

1 Likes

عزیزم آب انار و عرق کاسنی و لیمو شیرین و خروس محلی مصرف کنین
گوشت گوسفند و گرمی جات مصرف نکنین
حتما ببرین دکتر
انشاالله زودتر خوب بشه:bouquet::palms_up_together:t3:

1 Likes

ازپن به شما نصیحت با توجه به تجربه ای که تازگیا داشتم زردی رو توخونه درمون نکن ببرش دکتر ببین،چی میگه احتمالا میگه دستگاه اجاره کن ببر خونه سه روز بپونه زیر دستگاه سریع خوب میشه من دیر بردم زردی پسرم اومد روی ۱۸ طفل معصوم دوروز بیمارستان بستری شد:sob: تا بعد چله اش درگیر زردیش بودم هی میومد رو ۸هی میرفت رو ۱۱

1 Likes

چند روزشه؟چند هفته به دنیا اومده؟ وزن موقع تولدش چند بود؟گروه خونی خودتون چیه؟علایم همراه غیر از زردی چی داره؟

1 Likes

سلام عزیزم منم دخترم زردی خیلی بودچشماش کلا زردبود بهش تلنجبین یک قاشق بزرگ یکم سرش خالی باشه بریزداخله نصفه لیوان آب جوش هم بزن بزارسردبشه سردکه شد دوبارهم بزن صاف کن بریزداخله شیشه بده بخوره من هرروزمیدادم بهش امروزدیدم خداروشکر زردیش برطرف شده

1 Likes

پسره

پنج روزه سی وهفته وچهار روز وزنش هم دوکیلو هشتصد

بلع خیلی زیاد و اگ پیشرفت کنه رو مغزش وخیلی چیزا تاثیر میزاره حتمن ببر دکتر تحت معالجه باشه

سزارین بودی؟ شیر داری؟

بله سزاریانی هستم آره خداروشکر خوبه

1 Likes

به حرف پزشکت گوش کن و ببین چی میگه.

خب زیاد بالا نیست زردی ۱۳
خودت گرمی زیاد نخور خاکشیر و عرق کاسنی بخور
دستگاهم کرایه کن دوسه روز بچه زیر نور بخوابه
ایشالا که زود زردیش میاد پایین

1 Likes

وزن بچش کمه زیاده ۱۳

1 Likes

خب بالای ۱۵ احتمال خطر داره خدای نکرده
اگه بزاره زیر دستگاه و مراعات غذایی کنه ان شالله میاد پایین
البته زردی نوزادو باید جدی گرفت

1 Likes

انشالله عزیزم مرسی ممنون

1 Likes

عزیزم زردیش کمتر شده ؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.