زردي طول كشنده در نوزاد

سلام دوستان
دختر من ٢٥ روزشه،ابتداي تولدش دچار زردي با درجه ١٠/٥ شد كه دكتر بهش قرص و قطره داد.بعد هم گفت كم شده و دارو رو قطع كرد و گفت كه حدود ٧٠ روز زمان ميبره تا كاملا رنگ نوزاد برگرده.ابتداي تولد رنگ پوست نوزادم سفيد بود ولي بعد از زردي سبزه و سرخ رنگ شده و هنوز كه هنوزه خوب نشده:cry:ميخواستم بدونم شما تجربه ي زردي طول كشنده رو دارين؟چقد زمان ميبره؟ديگه دارو ندادين؟رنگ و روش بر ميگرده؟:cry::cry:

عزیزم من فقط میدونم ک رنگ و روش برمیگرده

1 Likes

سلام پسر منم زردیش طول کشید تا چهل روزگیش تا اون موقع خودم بهش شیر خشت و ترنجبین میدادم خیلیم راضی بودم

2 Likes

سلام عزیزم
نگران نباشید رنگ پوست نوزادان تازه متولد شده تغییر می کنه و تا 2 سالگی دائم در حال تغییره.
رنگ پوست و موی کودک و حتی حالات بدنی او تا زمان قبل از دو سالگی در حال تغییره ولی بعد از آن کم کم ثابت و مشخص میشه.

2 Likes

عزیزم نگران نباش.شاید زردی شیرمادر باشه . یکم طول میکشه

زردی پسر منم به خاطر شیرم بود ک طول کشید تقریبا تا 40روزگی دوماهگی رنگ پوشت کاملا خوب شد

1 Likes

دختر منم بعد از روز سوم ک زردیش مشخص شد رنگ صورتش تیره شده.ولی دستو پاش سفیده.دکتر گفت سبزس.ولی من و شوهرم سفیدیم.ب دنیا اومده بود سفید بود.یکم نگرانم ک همینطور بمونه

ترنجبین و شیرخشت رو چ قدر باید ب بچه داد

زردی دخترم هشت بود.بعد از ی هفته چهار شد.الانم دو هفتشه ولی هنوز تو صورتش کمی زردی میبینم.رنگ پوستشو تیره کرده‌.ی وقتایی کبود و قرمز میشه.چ قدر طول میکشه زردیش کامل از بین بره و رنگ پوستش برگرده؟

پسره منم زردی گرفته بود با چهارده درجه :cry::cry::cry::cry: دو روز بستریش کردن

1 Likes

مبارک باشه پناه جون انشاالله که قدم نورسیده مبارکه انشاالله زودتر حال خودت خوب بشه و زردی آقا پسر شما و دختر خانم دوست عزیزمون بهبود پیدا کنه انشاالله

1 Likes

سلام عزیزم خیلی ممنون انشالله همه نی نی ها سالم باشن چون واقعن خیلی کوچک و مظلومن :cry::cry::cry::sweat:

انشاالله عزیزم

عزیزم یکیش بدی کافیه نمیخواد جفتش بدی. یکم ترنجبین بریز تو لیوان ابجوش رریز توش ی نلبکی بذار روش نیم ساعت بمونه خوب دم بکشه بعد سی تا بریز توشیشه ی حبه قندم بنداز داخلش بده بخوره.

واااای عزیزم پناه جون حالا حالش چه طوره؟ ؟؟

1 Likes

بچه ها ما بچه خواهرم رو که زرد شد با شیر گاو شستیم خ تاثیر داره (انگاری زردی بدن رو میگیره )
البته مواظب باشین فقط رو بدنشون بریزین و تو چشمشون نره
مدام پاهاش رو با عرق کاسنی میشستیم
شبها هم کلم برگ سفید میشستیم و میذاشتیم رو پوست تنش(اینم خ خوب بود )
کارای این جوری اگه خوبشون نکنه حداقل ضرر هم نداره
ولی ب نظرم از همش بهتر شیر گاو بود.

1 Likes

النا جون جفتش رو باهم نده
خ طبع سردی دارن
تازه یکیش رو ک میدی بچه حسابی بی حال میشه و بی جون چه برسه ب جفتش
خ خ خ کم بده ک بی حال و بی جونش نکنه و نتونه شیر بخوره
تونستی یکم بدنش رو با شیر گاو بشور

1 Likes

الحمدلله بهتره گلم براش دعا کنین :neutral_face:

1 Likes

عزیزم دعا گوی جفتتون هستم
:kissing_smiling_eyes:

1 Likes

دور و بر ما هرچی بچه دنیا میاد زرده نگران نباش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.