زخم دهانه رحم

خانماتاحالاکسی زخم دهانه رحم داشته؟چه جوری درمانش کردین؟؟؟چه داروهایی استفاده کردین؟

من نداشتم اما یکی از آشناهامون داشت فک کنم فریز کرد

1 Likes

تو اقدامی؟
من شنیدم فریز کردن ناباروری میاره
برو پیش یه دکتر دیگه شاید با دارو زخمتو خوب کرد

1 Likes

https://mag.farzand.net/article/15183/همه-چیز-در-مورد-زخم-دهانه-رحم/

1 Likes

ممنون نیلوفرجون

فکرمیکنم این دکتری ک رفتم پیشش فقط به فکرکسب دارمدخودشه چون معمولااول دارومیدن بعداگه خوب نشدفریزمیکنن تومقالتونم نوشته اول دارو

آزاده جون اینکه میگن فریزکردن ناباوری میاره دروغ محضه حرفای عامیانه اس

عزیز من اوایل ازدواج دچارش شدم ولی بهم یه پماد واژینال همراه با کپسول داد و گفت کپسول مصرف می‌کنی زیر آفتاب نباید بری و شکر خدا بعد از مصرف دارو کلا خوب شدم ولی اسم پماد و کپسول یادم نیست چون چهار سال گذشته

1 Likes

یادته چندوقته خوب شدی

دوهفته طول کشید مصرف داروهام بعد از یک ماه که رفتم معاینه گفت خوب شده چون گفت اگر با دارو خوب نشی باید فریز بشی البته عفونت هم داشتم در واقع زخم عفونت کرده بود بهم گفت اول پماد و کپسول مخصوص زخم رحم مصرف کن بعد پماد عفونت

بعدتواین مدت نزدیکی نداشتی؟؟؟

نه عزیز از زمان مصرف پماد چون هرشب باید مصرف بشه نزدیکی نباید داشته باشی به من که اینجوری گفت

1 Likes

منم گفتم شنیدم. هیچ منبعی راجع بهش نخونده بودم

1 Likes

خیلی ممنون لطف کردی

خواهش میکنم عزیز انشاالله که زودتری خوب بشی و با دارو جواب بگیری

ممنون گلم

خواهش می کنم عزیزم

من یکسال پیش رفتم دکتر گفت زخم دهانه رحم داری گفت سه ماه دارو میدم خوب نشدی فریز کن.دوماه دارو خوردم کلی نگران بودم قرار بود ماه سوم برم دوروز رفتم دکتر نبود لجم گرفت رفتم یه دکتر به گفته اشناها معاینه کرد گفت تو اصلا زخم نداری کی گفته بهت چنین چیزیو الکی بهت این داروها رو داده فقط عفونت داری .
یعنی هم خوشحال بودم هم ناراحت.
بنظرم دکترتو عوض کن شاید نباشه تشخیصش درست نباشه

1 Likes

از کجا باید بفهمی که زخم داری ؟؟

1 Likes

معاینه لگنی یاسونوی واژینال

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.