زخم دهانه رحم دارم

:astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished:

فکر کنم بهترباشه که دکترت و عوض کنی قشنگ مشخصه که هیچی حالیش نیست

دکتر بنظرتون اشتباه ب من گفته بازخم میشه باردارشد؟؟؟

شهرمون دمترعاقل نیست باید هرماه ی شهردیگه دکتربرم دیگه

بله اشتباه گفته اما الانم میتونید باردار بشید ولی امکان داره مشکلات بزرگی در زمان بارداری براتون پیش بیاد

میگن درمان زخم بعددارو فریزه ک اول قبل فریز باید فرزندداشته باشی

ببخشید مثلا چه مشکلاتی؟؟؟؟؟؟؟

مهم ترینش سقط و حساسیت و عفونت گرفتن جنین

به نظر من با چند تا دکتر دیگه هم مشورت داشته باشید

اخه میگن فریز احتمال بچه دارشدنو کاهش میده موندم چیکارکنم

میخوام برم دکتردیکه مرسی از راهنمایی هات

1 Likes

اره عزیزم حتما همین کارو بکن و جون خودتو به خطر ننداز

ازموقع۱۵سالگی عفونت داشتم ونمیره بنظرم هم نره دیگه. بیشتراوقات شورت نمیپوشم بالاخره عفونت من از شورت این چیزابرطرف نمیشه چون بخاطره زخمه دکترمو عوض میکنم بایداقدام ب بارداری بکنم چون شنیدم خیلیابافریز نازا شدن منم ک با دارو مشکلم حل نمیشه ولی این چیزایی ک گفتیو رعایت میکنم مرسی عزیزم

امکان نداره که درمانی نداشته باشه

خیلی عذر میخوام اما به جرات میگم بلانسبت خر بیشتر از این دکتر میفهمه یعنی چی مانعی نداره؟؟؟؟بیا و باردارم شدی اگر خدایی نکرده همین عفونت باعث سقط بشه همون دکتر جای تو درد میکشه میمیره زنده میشه. :rage::rage::rage::rage:خواهر گلم برو دکترت رو عوض کن و تا ازسلامت کامل رحمت مطمئن نشدی اقدام نکن عزیزدلم. منم میگم حتما عنبر نسا رو تجربه کنی

عزیزدلم شما که زیاد عفونت میگیری سعی کن جز بیرون رفتن هیچ وقت شورت نپوشی بعد هربار دستشویی حسابی خودت رو بشور و خشک کن. بعد حمام و بیشتر بعداز اینکه از عادت ماهانه پاک شدی حتما به مدت دوسه دقیقه از دور سشوار ولرم روبه سردی به سمت واژنت بگیر. بیشتر هم دامن بپوش. و زمانی که پریود هستی گرمیجات خیلی استفاده کن اگرم بتونی انغوزه بخوری هرچی عفونته میکشه بیرون.
اینا بهترین راهکاری بود که میتونستم بهت یاداوری کنم

1 Likes

خیلی میترسم از فریز نازایی میاره منم بادارو درست نمیشم بخدا قرص های۵۰۰مصرف کردم چندمدل کرم ولی زخم رحمم درمانش فریزه چیمارکنم شوهرمم انقدبچه دوست داره کاش منم بارداربشم بااین ک سنم کمه ولی بنظرم بایداقدام کنم وگرن نازا میشم بااین چیزای ک دارم

بهداشتمم خیلی رعایت میکنم:worried::persevere:

خیلیا از عنبرنسا جواب گرفتن
کلا بنظر من دارو گیاهی تو این موارد خیلی بیشتر جواب میده
اگر تاحالا امتحان نکردی امتحانش کن حتما
اما اگر تست کردی و جواب نگرفتی که هیچی…

زهرا جان کی گفته فیریز قبل از بارداری نازایی میاره یا احتمال بارداری کم میکنه دختر خاله من قبل از بارداری فریز شد بخاطر زخم دهانه رحم حالا هم یه پسر 5 ساله داره و حالاهم ماه چهارم بارداری فرزند دوم هست منم خودم فریز کردم ولی بخاطر مشکل کیست باردار نشدم اصلا فریز ربطی به باردار شدن و نشدن نداره برعکس اگر عفونت درمان نکنی دور از جون کشیده میشه به داخل رحم هم اسیب به رحم میزنه و هم دهانه رحم میگیره و اجازه ورود اسپرم به رحم نمیده
عنبرنسا هم عالیه من خودم استفاده کردم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.