زخم داخل واژن

سلام خانما اگه کسی تجربه داره بهم راهنمایی کنه…ببخشید ک راحت میگم من دو روز بود ک خیلی خارش داشتم و ترشحات سفید بدون بو داشتم رفتم پیش دکتر گفت که داخل واژن زخم شده ب خودمم نشون داد ژل مترونیدازول و کلتریمازول داده این ماه قصد اقدام داشتم :cry: اگه کسی واسش پیش اومده میشه بگه چقدر زمان برد تا خوب شه؟

عزیزم من نداشتم ولي فکر کنم اگه خوب شدي خشکی واژن داري که زخم شدي از ژل لوبريکانت بر پايه آب استفاده کن

1 Likes

اره دکتر بهم گفت از خشکی واژنه

خب پس،فکر کنم يه یکی دو ماهی طول بکشه خوب شي

وااای چقدر دیر …تا حالا ک قصد بارداری نداشتم همه چی خوب بودا :cry::cry::cry:

عزیزم همیشه همینطوره. هیچ وقت اونجور که دلت میخواد پیش نمیره. من هیچ وقت فکر نمیکردم سقط رووتجربه کنم و دقیقا بعد پنج ماه اقدام و باردار شدن سقطم تجربه کردم

3 Likes

عزیزم پیشنهادم اینه که تاخوب نشدی اقدام نکنی عفونت توبارداری پدرادمو درمیاره
من قبل اینکه اقدام کنم خوب شده بودم تقریبا اما دوباره اومد سراغم :confused: تا الان که هفته بیست وهشتم دوبار بیمارستان بستری شدم کلی دارو وانتی بیوتیک گرفتم خیلی اذیت شدم اخه خطر زایمان زودرس داره لعنتی
فعلا که باردار نیستی از دود عنبرنسارا استفاده کن خیلی عالیه
ماست و دوغ بیشتر بخور مخصوصا ماست پروبیوتیک مصرف شیرینی رو به حداقل برسون چون تشدیدش میکنه
خوب که شدی برا خشکی واژن بادکترت مشورت کن ازین پماد استفاده کن
برا پیشگیری ازش استفاده میکنن هر هفته سه شب به مدت سه ماه زیر نظر متخصص

2 Likes

اره متاسفانه…عزیزم خیلی ناراحت شدم انشالا خدا دوباره بهت اولاد سالم و صالح بده

1 Likes

مرسی از راهنماییت …انشالله زایمان راحتی داشته باشی و نی نی خوشگلتو سالم بغل بگیری .برا منم دعا کن

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.