زایمان کردم قسمت همه منتظرا.

@Sami1400 این گپشونه

1 Likes

ماشالله چه نازه تینا جان خدا حفظش کنه:heart_eyes::heart_eyes::gift_heart::gift_heart::gift_heart:

وای عزیزم تبریک میگم ایشالله قدمش پر خیر و برکت باشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:ماشلله

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

قربون ابجی گلم برم من :heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:انشالله به حق این شبهای عزیز روزی تک تک همه اونایی که بچه میخوان ماهم بینشون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

2 Likes

ای وای اللههه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:ماشالله خدا حفظش کنههههه

1 Likes

خدا نکنه عشق من :kissing_heart:
الهی هزار بار آمین :pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

2 Likes

سلام عزیزم قدم نورسیده مبارک :rose:

1 Likes

ان شاءالله به سلامتی گلم ان شاءالله خوش قدم باشه نامداربشه گل پسرت شاه پسرت:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing::kissing::kissing::kissing::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

مبارک باشه تینا جون ایشالا زیر سایه مامان باباش بزرگ شه خدا براتون حفظش کنه ماشالله:heart_eyes::kissing_heart::heart:

1 Likes

تینا جان سعی کن شیرتو بهش بدی
سخته ولی میشه

1 Likes

بچه ها شرمنده بخدا حالم خوب نبود اصلا نیومده بودم مامی گپ

3 Likes

سلام نفسم چطوری

2 Likes

عزیزم مبارکه خدا حفظش کنه

2 Likes

تینا جون هر وقت حالت سرجاش اومد بیا تعریف کن
عجله نکن ما هستیم :sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

مبارک باشه
خداحفظش کنه نینی نازتو:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::confused:

الهیییی
مبارک باشه قدم نو رسیده ان شالله سلامت باشه:tulip::tulip::tulip:

1 Likes

مبارك باشه عزيزم عكسش بزارببينم

1 Likes

تینا جون تبریک میگم انقدر دیر به دیر میام همین الان دیدم زایمان کردی الهی که زیر سایه ی پدر و مادر عاقبت بخیر بشه :heart_eyes::kissing_closed_eyes:

2 Likes

فدات شم ممنون عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.