زایمان طبیعی 🌹

مامان های عزیزی که زایمان طبیعی کردند. میخواستم ببینم چقدر زایمانتون مثل مادرتون بوده
بعنی مادرتون زود زایمان میکرده ایا برای شما هم همین طوری شده یا برعکس ؟!؟

2 Likes

عزیزم انشالا که زایمان راحتی داشته باشید اما فکر می کنم بدن هر کس فرق می کنه، بهتره در کلاس های زایمان شرکت کنید تا انشالا بتونید راحت از پسش بربیاین
مطمئنا خدا قدرت تحمل زایمان رو به مادرا میده

3 Likes

من مادرم درداش خودش شروع میشد و زود تقریبا میزایید و میگفت جیغ یاداد نمیزدم توخودم حبس میکردم دردامو
ولی من دردام باامپول فشار شروع شد و ۱۴ ساعت طول کشید تا زاییدم و توی دردام نتونستم که جیغ نزنم دادمیزدم که تونستم تحمل کنم نفس عمیقم خوب بود ولی واسم فقط اولای دردام نفع داشت ولی بعدش دیگه نتونستم باید دادمیزدم که تحمل کنم
درسته سخت بود و دردداشت ولی همینکه زاییدم گفتن خودت بلندشو دیگه خودم بلندشدم خودموشستم وکارامو کردم درحالیکه سزارینی هامیدیدم خیلی درد داشتن ونمیتونستن کاراشونو بکنن اینم بگم که درد بخیه ام هست ولی خداروشکر بخیه هام چون خوب مراقبت کردم زود افتادن سریک هفته بخیه هام شروع به افتادن کردن میشه گفت هر زایمانی دردای خودشو داره وسختیا هیچ چیزی آسون بدست نمیاد.

9 Likes

مرسی نیلوفر جون ان شالله

1 Likes

مرسی از توضیحاتت مریم جون
اخه من جایی شنیدن بودم‌که دختر درد زایمانش به مادر میره میخواستم حدودی بدونم درسته یا نه
خیلی کمک بود حرفات ممنون
ان شالله جمع کوچولوتون سالم و سلامت باشید همیشه و شا‌د

1 Likes

چند تا سرم زدن بهت ؟

1 Likes

فدات عزیزم خوشحالم حرفام کمکی بود واست اینکه به مادر بره یانه شانسیه گاهی اوقات واقعا بعضیا مثل مادراشون زایمان میکنن ولی گاهی ن سختر ویااسونتره

2 Likes

دقیقا همینطوره مامانم همیشه میگفت کاش سزارین بشی من زیاد درد کشیدم
ولی من تحمل کردم یعنی نفسای عمیق خیلی کمک کرد

2 Likes

اهان پس درست نیست این موضوع
ممنون

1 Likes

مامان منم من و کشته که سزارین شو
چرااا سزارین نمیشه چراا

2 Likes

تقریبا ۶یا ۷ تا یابیشتر ولی ۶۰ تاامپول فشار بهم زدن

واقعااااا

1 Likes

میشه گفت اره

1 Likes

دردات ۱۴ ساعت طول کشید

1 Likes

ان شالله بتونی من همیشه گفتم خیلیا کوچیک ازمن تونستن تحمل کنن منم تحمل میکنم وتحمل کردم خداروشکر وبچم بدنیااومد توام امتحان کن

2 Likes

اره از ۲ ظهر تا ۴ صبح که زاییدم

1 Likes

اره که اخرش دیگه داشتن بهم میگفتن بدنش مقاوم شده برا درد ازبس بهم امپول زدن

1 Likes

خیلی لحظات بدی بود

1 Likes

چطور نبردن سزارین ؟

1 Likes

اره من اشهدم خوندم ولی از قدیم میگن دردای زایمان فراموش شدنین وواقعا اینجوریه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.