زایمان طبیعی کدوم قسمتش بیشتر درد داره؟

سلام دوستان با تجربه یه سوال
تو زایمان طبیعی از تجربیاتتون بگید که کدوم قسمتش از همه بیشتر براتون درد آور بود و غیر قابل تحمل؟؟؟
قسمت درد های اولیه
یا وقتی دردها زیاد میشه
یا زور زدن
یا برش
یا بخیه

1 Likes

سر بچه بیاد بیرو درد تمومه
سر بچه بخواد بیاد درد داری
میگن ا
درد بریدگی رو نمیفهمی
نمیدونم والا

شما خودتون زایمان طبیعی داشتید؟؟؟

نه گلم

سزارین؟؟

کلا هیچی :grin:

باردارم نیستی؟؟

والله منکه اونقدر درد کشیدم اصلا یادم نیست کدوم قسم. اما بشدت اولش دردای زیر شکم و واژن خیلی وحشتناکه

عه کی بود زایمانتون؟؟؟
چدساعت درد کشیدید؟؟؟
تعریف میکنید دوستم

من دی ماه ۹۴زایمان کردم اولش طبیعی بعد ۸ساعت درد کشیدن پسرم نیومد مجبور شدن سزارین کنن

1 Likes

چندسانت باز شده بودید؟؟؟

کمردرد شدید شدید خیلی درد داره اذیتت کردن ماماها و پرستارا هی میان معاینه میکنن احمقا تازه متوجه شدم سرپسرمو یه کوچولو شکستن با ناخوناشون :triumph::triumph::triumph::triumph::triumph: برای من دهانه رحمم کلن باز شد ولی باز بچه نیومد سزارین کردن

1 Likes

یعنی چی پناه؟؟؟؟؟ :flushed::flushed::flushed::flushed::flushed:

برش و بخیه و زور زدن که درد نداره.دردای اخر نیمساعت اخرش خیلی بده، دیگه این جور وقتاس که آدم میفهمه چند مرده حلاجه.خیلی ها به این دردای آخرکه میرسن سریع با خانواده مذاکره میکنن و بیخیال طبیعی میشن و میرن اتاق عمل سزارین. به قول خودشون همه ی دردای طبیعی رو کشیدیم ولی سزار شدیم.خب عزیزم شما که انقدر زحمت کشیدی درد کشیدی یه ذره آخرم تحمل کن طبیعی بیار راحت شو

نه
من همه ی افرادی که وسط طبیعی رفتن سزارین دکتر تشخیص داده بود که ادامه ی این کار برای بچه بده
این حرف شمارو دفعه اوله میشنوم

1 Likes

منم موافق نیستم الان دیگه سزارین به میل خودت نیست دکترباید تشخیص بده درمواردی که دکتر وسط درد طبیعی میگه سزارین باید بشه باتشخیص دکتره ودلیل داره
من ابجی خودم دوروز تمام فقط درد کشید درد درحد جیغ وداد ونفرین شوهرش ازبس نمیدونست ازدردش ولی دکتربعد دو روز گفت نمیشه بچه الان چرخید طبیعی دیگه نمیشه وباید سز بشه

برا من لگنم میگفتن تنگه و باید سزارین بشی حالا دکتر قبلا که معاینه کرده بود اینارو نگفته بودا گفت برو بستری شو طبیعی بیاری با آمپول فشار.گفتم خانم دکتر من هنوز هیچ دردی ندارم چرا الان؟ کفت برو بخواب با امپول فشار میاریمش. لعنتیا.من اصلا وقتم نبود.خلاصه دوروز و دوشب به ما آمپول فشار میزدن و من ذره ای درد نداشتم.هی پرستارا و ماماها رو میفرستادن بالای سرم که لگنت تنگه دست و پای بچه خورد میشه.گفتم حرف مفت نزنید چرا اینارو قبلا نگفتید؟ می خواین خودتونو راحت کنید و من بدبخت سر هیچی سزارین شم.خلاصه روز دوم غروبی دکتر اومد گفت بذا ببینم کیسه اتو بزنم خبری میشه یا نه؟ کیسه رو که زد دردام شروع شد.کلا من سه ساعت درد کشیدم.ولی دردا.دردددددد.آمپول فشار دردا رو هزاربرابر میکنه،خلاصه بچه راحت ب دنیا اومد.ولی خیلی شکممو فشار دادن.تا چندهفته تمام دنده هام درد میکرد.دوتا ازین بهیارای گنده خانومای چاق دودستی شکممو فشار میدادن که بچه اومد بیرون.خداروشکر زیر بار سزارین نرفتم بچه امم صحیح و سالم به دنیا اومد.

1 Likes

حرف چی رو دفعه ی اولیه که میشنوی؟ من خودم شاهدبودم دردا رو میکشیدن تحملشون تموم میشد ماما میومد میگفت بگو خانواده ات برن شیش تومن بزنن بهحساب دکتر رضایت بدن خودتو راحت کن سزارین شو.طرف مامانشو مادرشوهرش میومدن میگفتن نه ما نمیذاریم دخترمون درد بکشه سریع میبردن اتاق عمل.بله مواردی هم دیدم که دردا رو میکشیدن ولی دهانه رحم پیشرفتی نمیکرد یا یه عده از خانوما به خونریزی میفتادن وسط دردا اینا دیگه درخواست و رضایت لازم نداشتن دکتر اورژانسی سزارینشون میکرد.شما تشریف که بردید زایشگاه یا بیمارستان برای زایمان اگه برای طبیعی باشید متوجه میشید و شواهد منو به وضوح خواهید دید.ما چهارتا خانوم بودیمتو بخش دوتا طاقتنیاوردن پول واریز کردن سزارین شدن.یکی به خونریزی افتاد اورژانسی شد.منم مقاومت کردم مخ دکترو زدم.اینورم مامانم و شوهرم التماس میکردن خلاصه دکتر رضا داد طبیعی منو زایمان کنه.متاسفانه طبیعی اوردن با اصرار و التماس شده.

عزیزم نوشته های منو بخونید .من کاری به تشخیص دکتر ندارم.اون موارد به کنار به من مربوط نیست.مواردی رو عرض کردم که خودشون رضایت کامل دارند و دکتر هم راضی میشه.درضمن من زایمانم مربوط به سال نودوچهاره.ایشالا که تغییر کرده باشه.و منو برای بچه بعدیم انقدر اذیت نکنن.

کی میگه طبیعی آوردن با اصرار و التماس شده؟
دیروز شبکه خبر یه خانمی رو نشون دادن که داشت به وزیر بهداشت میگفت خواهرزادمو انقد نگه داشتن واسه طبیعی که اکسیژن به بچه نرسیده و بچه معلول ذهنی شده.
این که شما میگی شاید واسه چند سال پیشه. امسال بعد از عید خیلی دارن سخت میگیرن. طرفو تا مرگ میبرن تا طبیعی زایمان کنه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.