زایمان طبیعی و امپول فشار

سلام دوستان
کسی تجربه زایمان با امپول فشار رو داشته؟
دردش بیشتر میشه ؟زایمان سختر میشه؟
من هفته ۴۰ هستم اصلا دردا زایمانم شروع نمیشه دکتر گفته سه شنبه برم بیمارستان بستری بشم با امپول فشار زایمان کنم.یکم ترسیدم

امپول فشار فقط درد رو یکسره میکنه
دردت مثل درد طبیعی که وسطش یه استراحت کوتاه داره نیست

ان شاءالله تا سه شنبه دردات شروع بشه عزیزم و بسلامت زایمان کنی دکترت بهت نگفت از روز قبلش روغن کرچک بخوری؟؟؟

عزیزم من زایمان طبیعی بودم الانها پیاده روی زیاد انجام بده و روغن کرچک هم بخور آمپول فشار هم کمک می‌کنه دهانه رحمت باز بشه

نه چیزی نگفت راجب روغن کرچک

خیلی راه رفتم و ورزش کردم این هفته های اخر خبری نشده تا الان که

روغن کرچک بخور خوبه

خواهرشوهر منم اینجوری بود مرتب میرف بیمارستان چک میکرد دیگه اخرش بش گفتن اب دور بچه داره کم میشه باید بستریت کنیم باامپول فشار…هیچچچچ دردی میگف ندارم…دیگه باامپول فشار خیلی راحت زایمان کرد

از دوشنبه روغن کرچک بخور از عطاری میتونی یه شیشه کوچیکشو بگیری بگو روغن کرچک خوراکی بعد با ابمیوه قاطی کن بخور دکتر به آبجیام گفت اونام خوردن خیلی به زایمان کمک میکنه حداقل نصف بیشترشو باید بخوری همون مقدارو دو سه دفعه در روز بخور خوبه فقط حواست باشه یا از یکشنبه شب بخور یا دوشنبه صبح

ولی من پیشنهاد میدم جای کرڃک دمنوش گل گاوزبان بخوری دردات سریع شروع میشع.من دکترم این رو گفت

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.