زایمان طبیعی و افتادن بخیه

سلام خانومها من 36 روزکه زایمان طبیعی کردم تمام بخیه هام افتاده ولی الان چندروزکه جای بخیه هام دردمیکنه طوری شده دردش به پای سمت چپ زده

ترمیم محل بخیه زایمان طبیعی، به دلیل رطوبت و گرما معمولا زمان می برد. مشاهده مخاط سفید یا قرمز رنگ بعد از جذب نخ بخیه، در صورت نداشتن ترشح چرکی طبیعی می باشد. اگر زخم دارای ترشح چرکی و عفونی هست حتما جهت معاینه و تجویز آنتی بیوتیک به پزشک مراجعه کنید. بعد از هر بار رفتن به سرویس، با شسوار خود را خشک کنید.

1 Likes

سلام درد که منم داشتم بااینکه به قول شما بخیه ها افتاده بود اما بیشترین درد زمانی بود که رابطه جنسی داشتم امااینکه درحدیه که پاتون درد میگیره فک کنم باپزشک یاماماصحبت کنید بهترباشه

منم دقیقا ۳۶ روزه که زایمان کردم اما بخیه هام کامل نیوفتاده اما نه درد دارم نه سوزش و خارش چکار کنم که بخیه ها بیوفته؟

بافت بدن هرکسی یه جوریه بعضیازود میوفته بعضیانه.خشک کردن باسشواروایناروانجام میدین؟؟تاثیری نداش؟به من که میگف بااب ولرم شسشو بده من خودمو خشک میکردم امانه باسشواربایه پارچه نخی تمیزبعد20روزم افتاد

سلام گلم خوشبحالتون ان شاءالله که همه مامانای باردار ومن برای زایمانمون وبعداززایمان دردنداشته باشیم وخدایی نکرده مشکلی برامون پیش نیاد

عزیزم به امید خدا همینطور خواهد شد برات.
فقط یه چیزی بگم بهت زایمان هر چقدرم که سخت باشه اون لحظه که بچت به دنیا میاد و میزارن روی شکمت اونقددددددررررر لذت بخشه که همونجا یادت میره چقدر درد کشیدی لذتش فراتر از تمااااام لذتهای دنیاس.
امیدوارم نوزادت سالم و خوشگل و تپل مپلی باشه عزیزم.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.