زایمان طبیعی ها و تجربیات شون

دوستان من هفته 23 ام
نمیدونم درد های زایمان چجوریه
اونایی که تجربه کردن بیان بگن دردش اصلا چجوریه
چون من پریودی هام معمولا بدون درد که تا حدودی اونجا تجربه اش کرده باشم

منم درد پریود نداشتم
دردش جوریه که انگار یکی داره با مشت میکوبه به ستون فقراتت. دو سه دقه درد داری بعد آروم میشه دوباره شروع میشه. مثلا اولش هر ۲۰ دقیقه درد داره هی مدت بین دردا کمتر میشه.

3 Likes

اول اینکه تو ماه آخر دردهای کاذب داری که مثل درد زایمانه نباید اشتباه بگیری دل درد و کمردرد که زمانبندی مرتب نداره و شدیدتر نمیشه اینو میگن ماه درد.
درد زایمان من خودم از کمر فقط درد داشتم احساس میکردم پایین کمرم استخوناش از تو داره تجزیه میشه و دردش با حرکت کردن و دوش گرفتن کمتر میشه همینطور زمانبندی داره هر چی به زایمان نزدیکتر بشه مدت و شدت درد بیشتر میشه.
ولی آخر زایمان دیگه دردا از رحمه چند ثانیه یبار درد میگیره دوباره چند ثانیه ول میکنه اون زمان که درد میاد باید زور بزنی اونموقع دیگه دهانه رحم ده سانت باز شده تا قبل اون اصلا نباید زور بزنی.

1 Likes

بااينكه وريدى بودى بازم اين دردا رو تااخر ك فول شدى حس ميكردى ؟

اینا الکیه میگن بدون درد و…
تا آخر دردو حس میکنن

من تا ۴ سانت که کامل همه چیو تحمل کردم چون با آمپول فشار بود باید میوفتاد تو فاز طبیعی قسمت آخر زایمان هم باید درد داشته باشی تا بتونی خودت بچه رو به دنیا بیاری ولی دردش کاملا قابل تحمل بود چیزی نبود که نشه تحمل کرد حالا نمیدونم کسایی که دارو نمیگیرن دردشون در چه حده.

1 Likes

نه از ۴ سانت تا ۱۰ سانت که باز بشه من دیگه چیزی نفهمیدم خیلی عالی بود.
فقط اون وسطا چند دیقه ای تقریبا به هوش بودم صداها رو میشنیدم ولی درد نداشتم آخرشم که بردن رو تخت زایمان دردی که میفهمیدم قابل تحمل بود ولی میفهمیدم تا بتونم موقع درد زور بزنم.

وریدی چجوریه؟

1 Likes

بى حسى رو ميزنن داخل رگ بهش ميگن زايمان بدون درد وريدى

1 Likes

یعنی مث همون بی حسی که میزنن به کمر برای زایمان سزارین؟؟؟

قابل تحمل هست؟؟؟؟؟
من همش میترسم که وسطاش کم بیارم و به غلط کردن بیافتم

والا من تجربشو نداشتم نميدونم
يكى از بچه ها تجربه داره بالا توچت توضيح داده

منو وسطاش بردن سزارین

نگران نباشین
میتونین تحمل کنین.

آزااااده :unamused::unamused::unamused:
تو که از اول سزارین میخواستی
نترسون بچه هارو

1 Likes

من همراه خواهرم تو دوتا زایمان طبیعیش بودم
بدون تزریق زایمان کردن.کلاسای آمادگی برای زایمان خیلی کمکش کرد.شمام برین حتما.
الانم که بی حسی میزنن که خیلی بهتر شده

1 Likes

سلام من هم زایمان طبیعی کردم البته دو سال پیش.فقط اینو میتونم بگم بنظرم درد دندان از درد زایمان بیشتره

عزیزم برای من که دردش قابل وصف نیست.دردش جوری بود که از خدا می خواستم کاش به دنیا نیومده بودم.البته دلیلش آمپولای فشاری بود که زدن،شاید بقیه خانوما اینجوری تجربه اش نکرده باشن.

منظورم این بود تا آخرش تحمل نکردم

سلام من ازماه قبلش دردداشتم اما این درددرداصلی نبود یه چی خنده دار که خیلی هم مسخره بود براتون تعریف کنم این هفته اخر من نمیخوابیدم میگفتم یه وقتی خواب نمونم دردم بگیره متوجه نشم مامانم میگف خیالت راحت متوجه میشی شب زایمانم فهمیدم چه خبره…تواون لحظه ایی که دردام تموم میشد دوس داشتم بخابم اما یهوازخواب می پریدم.اماالان اصلاازدردام یادم نیس :sweat_smile:…بنظرمن پرسه شیرینیه…من دردامو تحمل کردم دهانه رحم کاملا بازبود وقتی رفتم بیمارستان بعد یه ساعتم نی نی اومد خوب بود …انشالله بسلامتی فارغ شی عزیزمم

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.