زایمان زودرس

سلام کسی تو هفته۳۴ بچش بدنیا اومده و زنده مانده

عزيزم من تجربه نداشتم ولي فكر ميكنم انقدر علم پيشرفت كرده باشه كه بتونند بچه را نگه دارند . اخه من رفته بودم دكتر بعد 1 خانمي را اورژانسي گذاشتند بياد داخل مطب بعد خانمه به دكترم گفت من ماه هشتم بچه ام داره بدنيا مياد و گريه ميكرد بعد خانم دكتر بهش گفت خب گريه نداره . آمپول واسه ريه هاش نوشت بعدم گفت بچه ات ميمونه نگران نباش الكي گريه نكن. ميزاريمش تو دستگاه.

سلام عزیزم
نگران نباشید و لطفا مقاله زیر رو مطالعه کنید
https://farzand.net/article/358-preterm-labor

تولد در هفته های 30 تا 34 بارداری
تولد در اواخر هفته 30 بارداری این شانس را در کودک افزایش می دهد که بتواند خوب تنفس کند و مشکلات شدید نداشته باشد و این شانس با اضافه شدن هفته های بارداری بیشتر و بیشتر می شود. قدرت بهتر ریه ها یعنی سلامت بیشتر از چند جهت:
تنفس عادی، آرام و موثر تعیین کننده سلامت کلی نوزاد نارس است.
زمانی که ریه ها عملکرد خوبی داشته باشند خطر عفونت شدید و خونریزی در مغز به طرز چشمگیری کاهش می یابد.
عملکرد خوب ریه ها به کودک نارس اجازه می دهد انرژی بیشتری صرف هدف اصلی که همان رشد است بکند.

میمونه عزیزم
میبرنش nicu نگران نباش

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.