زايمان زودرس

سلام.من الان ٢٠هفته ٥ روزم هست.از ١٨ هفته گى انقباض و لكه بينى داشتم .دكتر بهم پروژسترون شياف و قرص و آمپول داده .تازه كشت ادرار دادم بهم نيتروفورانتوين داد.ديروز طول سرويكسو گرفتم ٢٥ بود.فكر منم برا سركلاژ خيلى ديره انقباض و لكه بينى هم دارم فكر نكنم با اين شرايط انحام بدن.خيلى ميترسم بچه مو از دست بدم،نمى دونم بايد چيكار كنم.

اصلا غصه نخور خواهرم سوره مریم و محمد ص رو هرروز بخون و بقیه اش بسپر دست خدا .انشالله همیه چی اونجور که خدا میخواد پیش میره…

مرسى عزيزم.توكلم به خداست

1 Likes

البته عزیزم پزشکت بهتر میدونه ولی یکی از دوستان من اینطوری شد استراحت مطلق شد اوائل حتی مامانش زیرش برای دستشویی لگن میذاشت تا خطر کمتر شد و دکتر اجازه دستشویی بهش داشت ولی تمام دوران بارداری استراحت کرد.
البته شرایط افراد با هم فرق میکنه و دقیقا نمیدونم شما هم مثل ایشون هستی فقط نقطه مشترک استراحت هست که باید انجام بدی.و انجام دستورات پزشکت

1 Likes

منم استراحت ميكنم ولى ديگه در اون حد نه.دوستتون م سرويكسشون كم شده بود

سلام عزیزم
نگران نباشید و طبق دستور پزشک عمل کنید. برای سرکلاژ دیر نیست تا هفته 22 فرصت دارید
استرس نداشته باشید که از هر چیزی خطرناک تره

بله ایشون هم طول سرویکس کاهش یافته بود.ولی برای سرکلاژ دیر بود چون ۶ماهه بود.

ممنون .ولى من انقباض دارم سركلاژ خطرناك نيست.يعنى اگه سركلاژ نكنن مى تونم بچه رو نگه دارم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.