زايمان با آمپول فشار

سلام سلام
ميشه از تجربه زايمان طبيعيتون بگيد؟؟
دكتر گفت اگ تا سه شنبه دردت نگرفت بيا بيمارستان خودمون مداخله كنيم
زايمان با آمپول فشار چطوريه
ميگن ك روندو كندتر و طولاني تر ميكنه
كسي تجربشو داشته…

1 Likes

من ندارم ولی پیش خواهرشوهرم بودم.
باید راه بری که نیاز به آمپول نباشه روشش اینه سرم بهت وصل میکنن و آمپول فشارو توی اون میزنن و به نسبت دردت سرعتش و زیاد میکنن یا کم ولی اگه راه بری و از پله بالا بری خیلی راحت تر هستش فقط استرس نداشته باش ان شاالله رو دست خیر بلندشی.

2 Likes

بچه ها كجايين؟؟؟

1 Likes

خیلیا با آمپول فشار زایمان میکنن عزیزم نگرانی نداره
هفته ی پیش زهرا جان و مریم جان با آمپول فشار زایمان کردن
@Delaram97 @MohamadMahdi97

3 Likes

هرچیزی سختی خودش رو داره
شما مدام پیاده روی داشته باشید
روغن کرچک رو تو آبمیوه بریزید بخورید
نرمش های آمادگی زایمان رو از اینترنت بگیرید و انجام بدید
دوش آب گرم تو زمانی ک دردتون گرفته هم خیلی موثره
ان شاءالله زایمان راحتی داشته باشید

3 Likes

تیام یه پا دکتر شدیا :joy::joy::joy:

3 Likes

عزیزم اگه وقتت شده باشه یه دوز هم بریزن تو سرمت سریع بچه دنیا میاد، برای من اصلا وقتم نبود، اینام بالاترین دوز فشار رو حتی تجویز کردن و تو سرم ریختن، ولی هیچ اتفاقی نیفتاد، و دردام شروع نمیشدن، اما ایشالا که جایی که میری خوب باشه، دلسوزت باشن، جلاد نباشن، من کیسه امو که زدن دردام شروع شد و بچه به دنیا اومد، پس به دکترت بگو، باید دردات شروع شده باشن، بدون درد طبیعی امپول فشار اذیتت میکنه، امیدوارم شروع بشه دردات اون موقع با یه امپولم سریع بچه به دنیامیاد، ایشالا.

2 Likes

نه کندتر نمیکنه من ساعت ۱۱ سرم زدن بهم دردام ۱۲ شروع شدن البته به تدریج دردا بدتر میشن چهار ونیم زایمان کردم روندش خوب بود برا من

4 Likes

فقط باید قبل زایمانت دهانه رحمت رو شل کنی مثل پیاده روی و پله پایین وبالا بری دم کرده تخم شوید
با دوش آب گرم خیلی موثره

4 Likes

عزیزم بستگی به بدنت داره من ساعت ۲ ونیم ظهربستری شدم وباامپول فشار تا ۴ صبح روز بعد زایمان کردم دردام جوری بود که اولش قابل تحمل بود دیگه ساعت های اخر وقتی به ۴ سانت رسیدم دردا طولانی تر و دردناکترشد وقتیم فول بشی دردا زیادترمیشه ولی جون وقت زایمانه هی به این فکر میکنی که الان میزایی واینا فکرت درگیر میشه
ولی بود بامن یک خانمی که درعرض ۳ ساعت باامپول فشار زایمان کرد

3 Likes

زهرا من همه اینا زیاد داشتم ولی من طولانی بود روند زایمانم ولی من خدا و دکتر بالاسرم خیلی کمکم کردن میخاستن لحظه اخر بفرستنم سز بشم ولی نذاشت گفت نمیذارم هردودرد بکشی خودم کمکت میکنم و بچتو بدنیا میارم همینارم کرد سرش کامل نچرخیده بود اون سرشو چرخوند کامل و با فشار واون بچم دراومد تاعمردارم دعاش میکنم چون واقعا وجدان داشت و خیلی کمکم کرد من خیلی معتقدم خداو اهل بیت کمکم کردن چون تو روند دردام وقتی قابل تحمل بودن خیلی متوسل شدم بهشون

3 Likes

خیلی سخته درکت میکنم منم سرش از پرینه نمیمد بیرون زیاد فشار دادن
خداروشکر دکترت بافهم بوده نذاشته

1 Likes

اره واقعا خداروشکر

1 Likes

وااای خداخودش بهتون کمک کرد چ سخت:sweat::sweat::disappointed::sweat::sweat:

چه خووووووب
زايمان اولت بود عزيزم؟

1 Likes

آره خيلي بستگي ب بدن داره
چقدر طولاني
فكر كنم شكم اول اينطوريه
ولي كاش دردم بگيره
همه ك ميگن با آمپول فشار خيلي سخت ميشه

1 Likes

ممنون از راهنماييت عزيزم
آره ميدونم
ولي همه ميگن خيلي سخت ترو طولاني ترش ميكنه

1 Likes

همه هم نمیگنا
ببین الان دو نفر ک هردو زایمان اولشون بود آمپول فشار زدن با زمان های متفاوت زایمان کردن
پس بستگی به بدن هرکس داره
شما پیاده روی و نرمش رو ترک نکن ضرر نداره

2 Likes

سخت وطولانی دیگه هر زایمانی هست هرزایمان مضرات وفوایدی داره توکل برخدا وازخدا بخا بهت صبربده و مقاومت ان شالله زایمان خوبی داشته باشی

2 Likes

@MohamadMahdi97 @Delaram97
تازه مامانی هاا
برای شما از مسکن براتون استفاده نکردن یا اپیدورال و اینا

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.