زاج سفید تنگ کننده واژن

آره فک کنم تو دهن هم بزاری یا به زبون بزنی یه جور کیپ میکنه دهنو زَی میگن به ترکی

2 Likes

آره عزیزم
ب شوهرم گفتن برا عفونت دندون و دردش خوبه قرقره کنه تو دهنش مث دهانشویه
برا اون گرفتیم

2 Likes

برای تنگ شدن هر شب باید بزاریم یا فقط یه روزای خاص

2 Likes

اره منم تو گوگل خوندم نوشته بود واسه عفونت هم خوبهه یامور جان میگم چیکار کردی رفتی دکتر من از دکتر فاطمه نیما نقدی وقت گرفتم قرار شد اخر ماه عمل کنه همسرم واریکوسل داره

2 Likes

ای بابا
انشالا ک هیره و زود خدب میشه
ن عزیزم نگه داشتم ماه بعد برم یکم اوضاع کرونا بهتر شه
شاید برم همون جهاد

2 Likes

یامور ازمایش های همسرت خوب هستن عزیزی ابجی گلم

2 Likes

ن آجی
همسرم داغونه

2 Likes

خب گوش کن به حرفم الان تو گوگل بزن نیما نقدی میاره وقت بگیر تو شیخ الریس هستش و بیمارستان اسد ابادی و سینا هزینه اش هم اصلا زیاد نیست اگه دفترچه داشته باشین مانداشتیم ۲۹ تومان دادیم با دفترچه ۱۰ تومان اینا فک کنم باشه یه ویزیت میکنه خیلی دکتر خوبیه اصلا پولکی نیست همون با یه جلسه بانکاه گردن تشخیص واریکوسل داد نوشت سونو وبعد وقت عمل داد

2 Likes

شوهر من عمل کرده خب قبلا :pensive:
نیما نقدی همون دکتر شوهر فاطمه هست؟
@karasevda

2 Likes

از دست قمری خیلی خوبه الکی ۵۰ پول ویزیت گرفت از همسرم نزاشت همسرم حتی تو بره ببینه مشکل داره یانه

2 Likes

اره عزیزم به منم فاطمه معرفی کردعه قبلا عمل کرده بس روبه راه نشده یعنی برین پیشش تو خود تبریزی وقت نمیبره که زیاد ببین چی میگه

2 Likes

آره اتفاقا نزدیک سینام اونجا هست دیگه؟‌ویزیت میکنه؟

2 Likes

آره اون ک یه بارم آقا رو نمیگه بره داخل

2 Likes

اره فک کنم بزار کارتشو بفرستم واست یکی هم بزن گوگل ببین چی نوشتن در موردش انلاین وقت بگیر برو واسه ما یه ساعت هم تو نوبت نبودیم

2 Likes

والا همه کارها دست دخترها هستش اگه اینطوری میخواستیم چرا اینقدر هزینه میکردیم میرفتیم بیمارستان الزهرا دا

2 Likes

آره
من ک دو بار رفتم همش پیش قمری
اینبارم میخوام ای وی اف کنم میرم یا پیش آزادی یا پیش دانایی
قنری خوشم نیومد از سبک کارش

2 Likes

مرسی عزیزم

2 Likes

انشالله نتیجه بگیری عکس کارت رو پیدا نکردم یامور جون پیدا کننم میفرستم از گوگل بزن بخون

2 Likes

استفاده نکن تو روخدا یه لایه پوست رحمتو مثل دستمال کاغذی میکنه:cry::cry::cry:

2 Likes

زدم عزیزم
۵ تا ۷ عصر هستش شیخ الرئیس برا امروز وقت داشت اتفاقا
امروز با شوهرم حرف بزنم ببینم اگ تایید کرد برا شنبه وقت میگیرم براش

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.