ریزش شدید مو در بارداری طبیعیه

بچه ها من فردا هشت هفته رو کامل میکنم ان شاءلله، ولی به طرز وحشتناکی موهام ریزش داره، ینی حتی از قبل از بارداریم هم بیشتر، آیا این حالت طبیعیه؟؟
و اگر نیست چیکار بکنم که جلوی این ریزش شدید موهام گرفته بشه؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید :pray:t3::pray:t3::heart::heart::heart:

سلام عزیزم،منم ریزش موپیداکردم افتضاح میریزن میگن که طبیعیه،امابه دکترت بگی فکنم یه قرصی میده که جلوش بگیره

1 Likes

سلام عزیزم،من از وقتی که قرص مکمل رو شروع کردم کمتر شد،اینبار برای معاینه رفتی حتما به دکترت بگو

1 Likes

منم اولاش ریزش شدید داشتم دست تو موهام میکشیدم پر مو میشد دستام ولی الان که تو هفته ۲۴ هستم یه دوهفته ایی میشه که خوب شده و ریزش ندارم خیلی خوب شده فک کنم واسه همین مکملاست شروع که کردم کم کم بهتر شد تا الان که دیگه ریزش ندارم

2 Likes

تا هفته دهم از منم ریزش داشت ولی حالا ک ۲۲هفته ام‌انگار خوب شده.ولی نگران دوران شیردهیم ک میگن خیلی ریزش داره.من موهام زیادم پر نیست یعنی تو شیر دهی خیلیش میریزه؟کسی بوده موهاش نریزه؟

1 Likes

مکمل باید استفاده کنید تا نریزه.
چون هورمون بدن بهم میریزه

1 Likes

از دوران بارداری یا شیردهی؟ به من امگا و کلسیم و د۳ داده اینا خودش مکمل حساب میشن؟

1 Likes

از دوران بارداری خورده میشه تا 3 ماه بعد از زایمان.
من یه مولتی ویتامین میخورم فعلا امگا3 نمیخورم.
دی کلسیم مولتی ویتامین آهن که خوردم ریزش موهام قطع شد

1 Likes

مولتی ویتامین و فروس سولفات رو هم میخورم پس بگو چرا ریزش قطع ش

1 Likes

بله عزیزم به خاطر همین قرصاس

1 Likes

منم داشتم به مرور کم شد

1 Likes

عزیزم سعی کن موهات رو کوتاه نگهداری .زیتک بخور . اگر ویار نداری خرمالو عالیه برای ریزش

1 Likes

دقیقا من این دوتا قرص رو دارم میخورم ولی فایده ای نکرده و تاثیری تو کم شدن ریزش موهام نداشته

بچه ها خیلی ممنونم از همتون بابت اینکه جوابمو دادید و شرکت کردید تو نگرانیم :heart::heart::heart::heart::hugs::hugs::hugs::hugs::heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

من هر دوهفته یکبار پودر تقویت مو و تخم مرغ ایناهم میزارم

1 Likes

ضرری نداره گذاشتن اینها فاطیما جان؟؟

نه تقویت میکنه چرا ضرر داشته باشه.همه جاهم نوشته که تو بارداری موهاتونو تقویت کنین

1 Likes

فاطیما جان آخه من خواهرام تو بارداریشون مطلقا ریزش مو نداشتن، ولی بعد از زایمان ریزش موی شدید گرفتن که کاملا هم طبیعیه ولی من با وجود خوردن مولتی ویتامین بارداری و فروس سولفات روزی سه بار، بازم ریزش مو به طرز وحشتناک دارم

خب طبیعتها فرق داره.همه این موها جاش میاد خیلی حساس نشو .کوتاهشون کن و تقویت کن.من از عطاری تونیک خرگوشک هم خریدم گاهی میزنم خوبه

1 Likes

چه خوب ولی آخه دلم نمیاد کوتاه کنم، موهامو دوست دارم، ولی اینطور پیش بره با این شدت ریزش فکر کنم ی ماه دیگه کچل بشم :pensive::pensive:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.