رگه های خون در ترشحات

سلام ببخشید واضح پرسیدم من ترشحات سفید شیری مانند گرفتم الان حدود ۳روزه که امروز یکبار توش یه رگه ی خون دیدم ،برای چی میتونه باشه این ترشحات یا اون رگه خون قبلا اینجوری نبودم مثل عفونتم نیست،امروزم ظهر خوابیده بودم همسرم میخواست شوخی کنه منو یهویی از خواب بیدار کرد همون لحظه درد شدیدی زیز شکمم گرفت ولی در حد ۲دقیقه سریع قطع شد

عزیزم بارداری؟ نزدیک پریودیه؟ نزدیکی داشتی؟همه اینا میتونه دلیل باشه. شرایطت رو کامل توضیح بده

اقدام هستم نزدیک پریودم نیست هنوز مونده بعد از رابطه هم نبود یهویی فقط یه رگه ی نازک خون دیدم بین ترشحاتم

نگران نباش. گاهی به مخاط و مویرگ های داخلی فشتر میاد. اگر درد داشتی یا دوباره تکرار شد حتما برو دکتر.

1 Likes

نه اصلا درد نداشتم،ولی برای اعتبار فردا صبح میرم دکتر یسری علائم دیگه هم داشتم مثل کمردرد یا درد یهویی زیر شکم برم فردا دکتر ببینم چیه خداونه کیست نباشه فقط

1 Likes

خیلی خوبه که بری دکتر. دیگه خیالت راحت میشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.