رژیم لاغری دکتر کرمانی

سلام دوستان عزیزم
کسی اینجا راجع به رژیم دکتر کرمانی اطلاعات تجربه شده ایی داره؟
کسی از این جمع نتیجه گرفتن از این رژیم

1 Likes

حسابی کلافم
الان ۷۳و نهصد شدم از ۷۷کیلو خورده ایی
انگیزه ایی برای خرید لباس ندارم
از طرفی عاشق خرید کردنم
کلافه شدم حسابی
شرایط ورزش و باشگاه رو هم ندارم
به توصیه یکی از دوستام گفت رژیم دکتر کرمانی نتیجه میده
میخواستم مطمئن بشم اول تا بعد هزینشو واریز بکنم
برلی پک نقره ایی ایش که من انتخاب کردم هزینه میشه ۲۲۵تومن
که اگه نتیجه بگیرم واقعا عالیه

راهنمایی کنید گــــــ🌹ـــل خانمای مامی گپ

من مادرم چندین ماه تحت رژیم ایشون بودن همایش و رفتن و هر دو هفته هم میرفتن کنترل
خودشون قبل از رژیم وزنشون ۱۰۳بود چون کلسترول قند و نقرس و گرفتن شروع کردن رژیم تا اینکه رسیدن به ۹۲تقریبا
از ۹۲رفتن پیش دکتر کرمانی تا ۷۹هم اومدن رژیمشون به نظر من خیلی خوبه همه چی داره
ولی اون کنترل و من درک نمیکردم چون برنامه ب غذایی رو مامان خودشون انتخاب میکردن و اونا هم اوکی میدادن فقط درصد پیشرفت و پسرفت و مشخصا بیان میکردن سیستمیک

1 Likes

من چندتا از دوستام انجام دادن اما نصفه نیمه ول کردن.میگن خیلی سخته. همش باید چیزایی بخوری که شاید تودسترس نباشه یا هزینه اش بالا باشه.اما اینم میگن که اگر رعایت کنی واقعا کم میکنی

1 Likes

عزیزم
برنج و نون و شیرینیجات رو کامل حذف کن
کامل یعنی کامل
نه نصفه نیمه کاره هاااااااااا
تقلب نکن
سالاد زیاد بخور با حبوبات و مرغ و ماهی و …

5 Likes

عزیزم اگه دقیقا رعایتش کنی کم می کنی اگه چیت کنی که نه شاید اصلا کم نکنی.ولی کلا تا زمانی که تحت این رژیمی کم می کنی اگه دوره ی رژیمت تموم بشه باز اضافه می کنی.و کالری های تثبیتی که بهت میده چندان تاثیری نداره، چون بازم ممکنه اخر هفته تقلب کنی.پس بهتره خودت سالم خوری رو با ورزش شروع کنی، کربوهیدرات و کمه کم کن بشقابت باید نصفش پروتیین باشه نصفش سبزیجات، پروتیین شامل حبوباتی مثل لوبیا و گوشت مرغ و ماهی…گوشت قرمز کمتر مصرف کن.به اندازه کافی اب بنوشی، چای سبز و قهوه سبز مصرف کنی.و ورزش.پیاده روی عالیه

2 Likes

مامان منم چندسال پیش رفت،همه همایش ها رو میرفت.دو هفته یکبار هم برای چکاپ میرفت خوب کم کرد،غذاهایی هم که در دسترسش نبود جایگزین زیاد داشت،ولی این جور رژیم ها باید ادامه دار باشه یعنی وقتی به وزن ایده آل رسیدی بازم باید رعایت کنی چون ولش کنی دوباره برمیگردی مثل مامان من،،،،تازه بیشتر از وزن قبلیش شد

عجول نباش گلم به رژیمت ادامه بده،نمیتونی باشگاه بری پیاده روی کن یا توی خونه ورزش کن،غذاهای سبک بخور و حتما روزانه آب زیاد بخور

2 Likes

من اصلا این رژیم ها رو قبول ندارم،همه چی برمیگرده به اراده خود آدم،اگه روزانه نیم ساعت ورزش یا پیاده روی داشته باشی،توی غذا خوردن هم رعایت کنی یواش یواش کم میکنی،حتما که نباید توی یکی دو ماه باربی بشی :joy: :joy:
باید زمان بدی به خودت👌

3 Likes

داداش منم بدجوررژیم سختی میگرفت،هم زیرنظردکتربود،هم باشگاه میرفت،هم پیاده روی،خلاصه وزن کم کرد ولی همینکه قرص ول کردوپیاده روی نکردازدوباره چاق شد،کسی که میخادرژیم بگیره بایدتاآخرعمرش رعایت کنه

2 Likes

سلام بچه ها ـمن خیلی دیر سرزدم
ممنون از جوابای خوبتون
امروز بهم زنگ زد مشاورش
گفت اصلا دارو و قرص و دمنوش توی رژیمت نیست
لیست غذا ها منو بازه
با ده درصد تخفیف شد ۲۰۲تومن
واریز کردم
دعام کنید :smile: :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

انشاالله که لاغرمیشی :sweat_smile:

1 Likes

انشاالله با اراده ایی قوی برو جلو تا به نتیجه برسی :kissing_smiling_eyes: :kissing_smiling_eyes:

2 Likes

من اینطوری خیلی لاغر شدم البته بعلاوه پیاده روی زیاد داشتم

2 Likes

من خیلی سال پیش گرفتم رژیم کرمانی تاثیر داشت
ولی وقتی ول مبکنی برمیگردی
من رژیممی که رابی پیشنهاد داد و گرفتم چند ماه هم هست که ول کردم ولی خیلی مواظبم و رعایت میکنم تکون نخوردم

2 Likes

موفق باشی و اراده داشته باش

1 Likes

آفرین
پیاده روی و تحرک هم خیلی مهمه
اینکه تو خونه از صبح راه بری جمع و جور کنی و … پیاده روی نیست
همون هوای تازه خیلی تاثیر داره :muscle:

2 Likes

اره واقعا
اونایی که به قول معروف استعداد چاقی دارن همیشه باید حواسشون به خوراکشون باشه

2 Likes

اره دقیقا برای من خیلی تاثیر داشت :slight_smile:

2 Likes

بچه ها حذف هر کدوم از گروه های غذایی مشکل سازه هیچ پزشکی ام تایید نمیکنه

در مورد رژیمم معلومه که رعایت نکنی برمیگردی
مثلا در مورد ورزش
حتی ورزشکارای حرفه ایی که تمرین ندارن آمادگی مهارتشون میاد پایین
در مورد درس

مطلب از ذهن خارج میشه و فراموش میکنی مطلب رو

و…
کلا همه چیز نیاز به تداوم داره
رژیمم همینه

دقیقا
اصلا انگار هوا خودش تسهیل گره
من که تو خونه خیلی راه میرم
اما باور کنید من اینجوری نبودم
بچه داری پامو بند کرده تو خونه :confused:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.