روش جلوگیری با آیو دی

سلام دوستان عزیزم
میشه بگید در مورد روش جلوگیری از بارداری
آ یو دی استفاده کردین یا نه خودتون
یا اطرافیانتون ؟؟؟؟
از هزینه هاش اطلاعی دارید ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

کلافه شدم دیگه sweat
دنبال یه راه مطمئن و بی دردسرم که هی نگران نباشیم
از دو سه ماه اخیر تابحال دو بار قرص اورژانسی خوردم
اصلا با قرص خوردن راحت نیستم متاسفانه و عوارضش رو نمیتونم تحمل کنم

ب نظرتون آیـــــو دی مشکل ساز نیست
کلا حسم بهش خوب نیست فکر اینکه یه جسم خارجی رو تو بدنم حس کنم حالمو بد میکنه
اما واقعا خسته شدم
هر دو تامون داریم زده میشیم :confused:

سلام عزیزم من استفاده کردم خیلی راضی بودم ۶ سال پیش ۱۵۰ دادم و ۶ سال همراهم بود بعدش در آوردمو باردار شدم الانم میخام بعد زایمانم دوباره بذارم ولی شنیدم خیلی گرون شده ولی هرچقدم شده باشه میذارم چاره ای نیس :joy::joy::joy:

1 Likes

سلام عزیزم شبت بخیر عاطی جون
جدی ؟
پس ی جا خوندم باعث بارداری خارج رحم میشه
دروغه؟

شب توام بخیر عزیزم
احتمالش خیلی خیلی ضعیفه خب هر روش حلوگیری یه چن درصد احتمال خطا داره اینم مثه بقیه ولی منکه راضی بودم به جاریمم پیشنهاد کردم اونم گذاشته والا خارج رحم حامله نشد تا الان، ولی خیلی خوب بود من همه روشارو امتحان کردم به کاندوم که حساس بودم با قرص همش حالت تهوع و اضافه وزن با آمپولم همش لکه بینی داشتم ولی این خیلی خوب بود البته میگن باید بهت بسازه وگرنه همش لکه بینی داشته باشی باید در بیاری بهت پیشنهاد میکنم حتما امتحان کن

1 Likes

آره عاطی جون بخدا کلافه شدم دیگه
منم مثل شماب قرص حساسم
کاندوم ک کلا چرته
فک کن وسط ی کار احساسی بلند شی و…:unamused::speak_no_evil::speak_no_evil::see_no_evil:
طبیعی و منقطع ام ک مردا دوست ندارن

راهی جز آ یو دی ندارم

ب نظرت چند شده قیمتش؟

1 Likes

جاریم که میگفت نزدیک یه تومن شده ولی فک نکنم تا این حد گرون شده باشه البته مراکز بهداشت هم میذارن اول برو بهداشت اگه نذاشتن برو دکتر زنان حتما باید روزای پریودی بریا یادت نره

1 Likes

چشم عزیزم
ممنون
میرم میپرسم ببینم چی میگن

منم دنبال یه راه خوبم
گزینه ی دوم بعد از ایودی به نظرتون چی مناسبه، ایودی هم هزینه اش، هم ترسش و حس بدش، هم بلند نکردن بار سنگین، که من نمیتونم رعایت کنم رای منو میزنه…
حالا
دکترم گفت تا ۶ ماه قرص شیر دهی بخور، بعد اون مثل اینکه باز قرصمو عوض میکنه.
اما این که چند نوع قرص جلوگیری داریم و چه فرقی با هم دارن هیچ اطلاعی ندارم!

1 Likes

من خودم چن ماه بعد زایمان اولم رفتم بهداشت گفتن مسئولش نیس هفته دیگه میاد اگرم هفته دیگه میرفتم پریودم تموم میشد باید یکماه صبر میکردم تا دوباره پریود شم و دستگاه بذارم رفتم اولین دکتر زنانی که تابلوشو دیدم دستگاه گذاشت برام شانسم انقدرم خوب بود و راضی بودم دکتره گفت هر ۶ ماه بیا چکاپ من ۶ سال حتی یبارم نرفتم :joy::joy::joy: آخرشم خودم رفتم در آوردم وگرنه تا چن سال دیگه هم میتونستم نگه دارم

1 Likes

چهارم شهریور پریود شدم
اما حول حوش ۱۲،یا ۱۳دسته گل ب آب دادم :expressionless::expressionless:
قرص خوردم
باز روز ۱۶نمیدونم چی شد ک کاندوم پاره شد،،شرمنده راحت میگم
روز ۲۱یه خونریزی خفیف قهوه ایی رنگ تا امروز داشتم
داریم از ترس پس میوفتیم هر دو

امیدم اینه پریود باشه نه لانه گزینی
باران کوچیکه دو روز دیگه هفت ماهش تموم میشه میره تو هشت ماه
واقعا هر دو دلمون براش میسوزه
هر دوام هنوز خسته اییم از بارداری اول و زحمتا و مشکلاتش
وگرنه بچه که نعمت خداست

راستش عاطی مامانمم ک قبلا استفاده میکرده خیلی راضی بود
گفت بعد از چند سال حساسیت پیدا کردم درآوردم بعد داداشای دوقلوم رو باردار میشه

البته من آخری ام این صحبتا مال سی چهل سال قبلشه :sweat_smile:

1 Likes

وسیله سنگین بلند نکردن تا چند روزه نه تا همیشه، بعدشم هزینه ش میارزه خب فک کن هرماه بخوای پول قرص یا کاندوم بدی بیشتر از این آب میخوره ولی یبار هزینه کن راحت کن خودتو تازه شوهرتم دعات میکنه :joy::joy::joy:
من شنیده بودم بار سنگین بلند کنی دستگاه جابجا میشه یا احتمال عفونت گرفتن خیلی زیاده ولی چرت بود والا بچم کوچیک بود همش بغلم بود بالاخره عفونت هم شاید دوسه بار گرفتم تو این چن سال اتفاقا دوستام که دستگا نداشتن بیشتر از من عفونت میگرفتن

2 Likes

دعا کردن خوب اومدی :joy::joy::joy::joy::joy:

وااااااااای خسته نباشی :joy::joy::joy::blush:
فک نکنم باردار باشی چون قرص اورژانسی خوردی احتمالا لکه بینی گرفتی ولی تا پریود شدی سریع برو بذار اگرم نشدی که خواست خداس دیگه نمیشه باهاش جنگید که

1 Likes

اره بابا شوهر منکه دکتره رو کلی دعا کرد تازه اونیکه دستگاه و اختراع کرد و چقد دعا کرد :joy::joy::joy::joy:

2 Likes

واقعا خسته نباشم
بخدا من بی تقصیرممم :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:
خواست خدا که روی جفت چشمامون

ولی واقعا خدا نکنه چون شرایطش نیست
خودم داغونم تا بازسازی نشم روحی و جسمی واقعا دیونگیه

خخخخخخخخخ
عزیزم واقعا دعا کردنم داره
اصلا استرسش نمیزاره آرامش داشته باشه آدم

نه هیچی نیس مطمعن باش ، منم تا دستگاه بذارم پدرم در اومد هی قرص اورژانسی میخوردم ینی اگه اون ماه نمیذاشتم مطمعن بودم ماه بعدش حامله میشدم توام این ماه پریود میشی

1 Likes

توکل بخدا
مرســــــــی عزیزدلم
ممنون که وقت گذاشتی

خوب بخوابی گلم شبت بخیر و نیکی

مرسی عزیززززززززم شب توام بخیر :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.