روز چندم کیت و انجام بدم

سلام خانوما امروز روزه ۵پریودیمه.دوره ۲۸روزه دارم.کیت تخمک گذاری گرفتم.پریودیم ۷روزه.واسه پسر زایی اقدامم.روزه چندم کیت و انجام بدم .کی نزدیکی داشته باشم

2 Likes

روز ۱۴ تخمک ازادمیشه

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
اگر از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده نکردید و تنبلی تخمدان ندارید بهتره از روز اول پاکی تون از کیت استفاده کنید روزی که دو خط پررنگ شد 12 ساعت بعدش باید نزدیکی کنید و یک بار هم 24 ساعت بعد از نزدیکی اول تون دوباره رابطه داشته باشید

2 Likes

عزیزم ممکنه هورمون های بدن بالا پایین بشن و تخمک گذاری دیرتر یا زودتر انجام بشه

2 Likes

سلام گلم ممنون از پاسختون.چرا دارم از لتروزول مصرف میکنم

3 Likes

پس باید سونوگرافی انجام بدید چون این داروها جواب کیت رو مثبت کاذب می کنه

1 Likes

بهم دکترم گفت روزه ۱۳پریودیت بیا سونو گرافی

1 Likes

1 نوشته به گپ جدید تبدیل شد: ممکنه دوباره تست بزنم مثبت بشه؟

بعدمن اقدامم واسه دوقلو زایی واسه همین بعم لتروزول دادن

1 Likes

سلام میشه لطف کنیدجواب منوبدین

یه سوال حالا اگه من سونو نرم با کیت جلو برم رابطه داشته باشم لتروزولم مصرف میکنم.تنبلی تخمدانم ندارم ایا بار دار نمیشم .بعد حتما سونو گرافی باید ۱۳ پریودیم برم یان هر روزی برم روزه تخمک گذاریم مشخص میشه

راهنماییم کنین گلم میام سر میزنم

عزیزم فقط روزی که پزشک تون گفتن باید سونو رو انجام بدید تا مشخص بشه فولیکول ها تون چه سایزی هستن یا آزاد شدن یا نه
البته ممکنه مجبور بشید سونوی سریالی انجام بدید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.