روز شماری جنین

دوستان واسه شمارش هفته های جنین کدوم حسابه از شروع پریود یا اون که تو سونو مشخص میشه

شبکه هایی بهداشت از شروع و آخرین عادت ماهیانه ات واسه ات حساب میکنن عزیزم مال من همین جوری حساب کردن برام

ممنونم

از کی باید برم شبکه بهداشت و واجبه حتما برم یا نه

اره عزیزم واسه ات پرونده تشکیل میدن آزمایش خون دادی مثبت بود یعنی بارداری همون آزمایش خون ات که ثابت میکنه بارداری واگرازمایش قبلا انجام دادی چکاپ کامل اینا واسه بارداری با خودت ببر شبکه بهداشت هرجا زندگی میکنی اونجا واسه پرونده تشکیل میدهن

واسه اولین میری کارت شناسایی مال خودت شوهرت هم با خودت باشه عزیزم اونجا امکان داره چندتا سوال ازت بپرسن

ممنونم

خواهش عزیزم

من وقتي باردار بودم دكترم سونو را ملاك قرار ميداد

فكر كنم قبل از هفته هشت

من اصلا بهداشت نمیرم. دکتر خودم خیلی باتجربه و مهربونه.

1 Likes

دکتر جای خود داره عزیزم بهداشت واسه اینه که بعدا تو واکسن زدن نوزادت به مشکل نخوری :pray::cherry_blossom:

واکسنو هر خانه بهداشت موظفه بزنه. ربطی نداره
از روزی که بچه رو میبرید واسه آزمایش کف پا براش پرونده تشکیل میدن

1 Likes

دکتر منم گفت بهداشت نمیخاد بری

خوب وقتی بهداشت نری چه جوری میخواهی زایمان کنی ها وقتی بهداشت میری واسه ات پرونده تشکیل میدهن و یه دفترچه به تو میدن هربرج میری اندازه وزن ات فشارت چکه میکنه قرص هات بهت مرتب میدن خودشون دیگه نیاز نداری بخری اگه زمانی بخواهی زایمان کنی این دفترچه نداشته هرجا بری نمیزارن زایمان کنی اول دفترچه میخواهن ابجی جون

2 Likes

خب عزیزم دکترم فشار و وزنمو هر ماه چک میکنه. فقط قرصامو میخرم اونم بیمه تکمیلی پولشو میده بهم
فک کنم بیمارستانای دولتی پرونده بهداشت میخوان آره؟
من قصد دارم برم بیمارستان خصوصی چون بیمه تکمیلی داریم و هزینه شو میده

کدوم شهر هستی؟ چند هفته‌بارداری؟
ان شا الله به سلامتی زایمان کنی

دکتر منم گفت بهداشت نمیخاد منم خصوصی میخام زایمان کنم فک کنم نرم بهدلشت

1 Likes

چند وقتته؟ کدوم شهری

کرج هستم عزیزم و چهار هفته

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.