روز شانزده پریودم لکه بینی داشتم علتش چیه؟

سلام میشه درباره سوالی که برام پیش اومده جواب بدین ممنون میشم.من برای تنظیم پریودم مدروفم پروژسترون مصرف میکنم البته برا بارداری هم اقدام میکنم. ولی روز شانزده پریودم لکه بینی داشتم . علتش چیه آیا؟مدت هاست برای بارداری اقدام میکنم اما نتیجه نمیگیرم بخاطر تبلی تخمدان

سلام شاید از عوارض قرص باشه یا لکه بینی لانه گزینی

سلام عزیزم
ممکنه این لکه بینی به خاطر تخمک گذاری تون بوده باشه. اگر اضافه وزن دارید حتما سعی کنید وزن تون رو به حد نرمال برسونید تا شانس باروری تون افزایش پیدا کنه عزیزم
تغذیه سالم داشته باشید و ورزش منظم انجام بدید
پلی کیستیک می تونه بارداری شما رو به تاخیر بندازه پس باید زیر نظر پزشک تون از داروهای مناسب استفاده کنید تا انشالا به زودی خبر بارداری تون رو بشنویم
از همه مهم تر این که استرس رو از خودتون دور کنین

دقیقا من هم استرسم خیلی زیاده. ولی من تا حالا برای تخمک گذاری پیش نیومده لکه بینی داشته باشم. ایاامکان لانه گزینی وجود داره؟

لانه گزینی معمولا نزدیک موعد قاعدگی اتفاق می افته
شما اولین روز آخرین قاعدگی تون کی بوده؟

من چهاردهم همین ماه پریود شدم

بدن هر لحظه در حال تغییره عزیزم ممکنه توی اقدام به بارداری هر اتفاقی بیفته

سیکلاتون چند روزه ست معمولا؟

البته قرص لتروزول هم برای بارداری مصرف میکنم

این دوماهه که با قرص مدروفم تنظیم شده. قبلا نامنظم بود. من این ماه روز هفت پریودم اقدام کردم برای بارداری. بنظرتون امکان بارداری هست در این یک هشت نه روزی که اقدام کردم؟

می تونید با استفاده از ماشین حساب های زیر بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید و در این بازه حتما نزدیکی داشته باشید تا احتمال بارداری افزایش پیدا کنه
https://farzand.net/ovulation-calculator
برای قاعدگی نامنظم :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

ممنون از لطفتون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.