روز سونو سلامت

سلام بچه ها امروز نوبت سونو سلامت دارم در ۱۹ هفتگی باید چه بخورم نی نی ام بیدار باشه موقع سونو

سلام عزیزم
باید چیزای شیرین بخوری
اگر صبح گفته بودی بهت میگفتم چایی شیرین و مربا و این چیزا بخور که قند کافی بهش برسه و بیدار باشه و هی بچرخه

2 Likes

نازنین فاطمه چندم پریود شدی

بسلامتي عزيزم
واسه سونوي دوم (غربالگري دوم)لازم نيست چيزه شيرين بخوري
دكترمن اينو گفت با مثانه ي خالي هم سونو دادم

خب چجوری باید بیدار بشه :rofl::rofl:

چجوری جون داشته باشه تکون بخوره خخخ

1 Likes

راستي عزيزم ويارت كمتر شده؟ بازم بالا مياري؟
من واقعا امروز گريم گرفته بود انقدر حالم بد بود
تو هفته ي ٢٠ رفتم هنوز نه ميتونم خووب بخورم نه تهوعم بهتر شده انقدر از صبح عق زدم دلو كمرم داره ميتركه از درد:slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

پسرمن خواب بود خيلي تكون نميخورد واسه سونوي اول تاكيد كرد حتما شكلات بخورم اما سر دومي گفت فاكتورهايي كه ميخاد اندازه بگيره رو اگه تكون نخوره هم ميگيره منم چون تهوع شديد داشتم يادمه از ١٢ تا ٦ كه سونو دادم معدم خالي بود

اهان پس لازم نیست

1 Likes

شما دادي سونوي غربالگري دومو؟يادته قد و وزنه كوچولوت چقدر بود؟

نه عزیزم ندادم هنوز

ايشالله كه همه چيزش خووب باشه ،من يادمه قبلا ي جدول بود قدو وزن طبيعي جنين رو بر حسب هفته و ماه داده بود تو دانشنامه فرزند
اون جدولو داري عزيزم؟

ندارم گلم
ولی اگر مشکلی داشته بچت حتما بهت میگفتن
پس خودتو نکران قد و وزنش نکن
تازه اول راهی و وقت زیادههههههه

گفت مشكلي نيست اما با اين وضع تهوع و بي اشتهاييم نگرانم وزنش كم بوده باشه هنوز نرفتم پيش دكتر زنانم نشون بدم

نه بچه ازت چیزی که‌ میخواد رو از ذخیره بدنت میگیره

1 Likes

نگران نباش

1 Likes

ايشالله ممنون عزيزم

1 Likes

من آخرین پری ام ۸ اردیبهشت فدات ولی سونو زد ۲ اردیبهشت فدات

ممنون عزیزم

اره خداروشکر کمتر شد فقط شب ها حالم بد میشه باید بالا بیارم ولی نسبت به قبلا بهتر هزار مرتبه ان شاالله که شما خوبین بشین هرچه زود ویارتون

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.