روز سوم پریودی سونو دادم

سلام روز سوم پریودم سنوگرافی رفتم وقتی سنو کرد گفت رحمت خیلی خوبه فقط کیست ریز داری یعنی میتونم باردار بشم یا باید باز دارو مصرف کنم؟

عزیزم بستگی داری چه نوع کیستی باشه،یه وقتایی با وجود کیست هم باردار میشی ولی یه وقتایی نیازه رحم از کیست پاک شده باشه تا تخمک بارور بشه

انشاالله که زود زود مامان میشی :innocent:

مرسی.ولی دکتر سنوگرافی گفت سه ماه دیگه قرص مصرف کن کیستا کاملا از بین میره چون گفته رحمت عالیه میخوام بدونم باردار میشم

آره عزیزم باردار میشی انشاالله،منم تنبلی تخمدان داشتم و هر چندوقت یکبار کیست خودش رو نشون میداد،دارو مصرف میکردم برطرف میشد.

خیلی ممنون

1 Likes

قربونت برم نگران نباش،تحت یه متخصص خوب باش چون تشخیص دکتر خیلی مهمه توی درمان

من پیش دکتر فریبا ناطقی بودم.داروهاشو مصرف کردم خیلی بهتر شدم.الان شوهرم میگه باید بری پیش دکتر کاووسی الان موندم کدومشو برم.

روی چه حسابی دکترت رو میگن عوض کن

اگر فکر میکنی تشخیص دکتر کاووسی بهتره و تجربه شون بیشتره عوض کن

نمیدونم چون مامانش گفته منو میخواد ببره پیشش.به هر کی رسیده گفته عروسم کیست داره حامله نمیشه اونا هم ادرس دادن که برو مریم کاووسی.

من این تجربه دکتر رو از روی پسرم دارم،یک سال پیش یه دکتر میرفتم آخر سر بهم گفت شما مشکل نازایی داری،ولی پیش یه متخصص با تجربه رفتم گفت استرس رو بزار کنار این داروهایی هم که داری همه رو بریز دور،یه لتروزول بهم داد با یه قرص برای کم کاری تیروئیدم همون ماه هم باردار شدم

منم قرص کم کاری تیروئید مصرف میکنم.دکتر ناطقی بهم قرص مدروکسی پروژسترون و کلومفین و مفورمین داد دکتر تیروئیدم قرص دوفاستون رو هم برام نوشت مصرف کردم.قبلا سنودادم دکتر بهم میگفت لاغر شو ولی این دفعه گفت رحمت عالیه.

شاپرک جون هرچی وزن پایین تر باشه زودتر نتیجه میگیری چون چربی دور رحم نباشه بهتره

۶۴ کیلو وزنم هست.فقط یکم شکم دارم.کل هیکلم خوبه قدمم ۱۶۲ تا هست

من۱۶۸وزنمم ۵۵
من باید یکم چاقتربشم فکر کنم تا بگیره نه؟

نمیدونم.چون زن اقواممون خیلی لاغر بود.ولی دور رحمشو نمیدونم چربی گرفته بود.فکر کنم ربطی به چاقی و لاغری نداشته باشه

من چربی خون دارما ازون نمیشه؟

والا نمیدونم تو روز سوم پریودیت یه سنو بده ببین رحمت چجوره.کیست اینا نداری.ازمایش هورمون هم بده

ازمایش دادم سونو دادم هروقت ک بگی
همه چیز عالیه
دکترم هردفعه میگه شرایطت عالیه فولیکولت درشته این ماه دیگه میشه
این ماه دیگه میشه
ولی کو؟؟؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.