روز تخمک گذاری من چه روزی بوده؟

من دورهی پریودی ام معمولا 28 روز یا 30 روزه است . این ماه 28 روزه بود روز تخمک گزاری من چه روزی بوده؟؟ من با ماشین حساب این سایت حساب کردم دیروز 8 بهمن بود من اقدام کردم … نمیدونم درسته یا ن

عزیزم اگر پلی کیستیک ندارید و از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده نمی کنید می تونید از کیت تخمک گذاری هم استفاده کنید تا مطمئن بشید. سونوگرافی هم می تونید بدید.
اگر جنسیت خاصی مد نظرتون نیست باید یک شب درمیون نزدیکی داشته باشید

کیت استفاده کردم یک خط پر رنگ و یکی کمرنگ بود . روز تخمک گزاری من 8 بهمن بود و ی شب قبل و بعدش اقدام کردم … کافیه ؟

روزی که دو خط پررنگ شد 12 تا 36 ساعت بعدش تخمک آزاد میشه، شما هر روز باید از کیت استفاده کنید تا پررنگ بشه.
ماشین حساب طبق اعدادی که شما بهش می دید حساب می کنه، اما چون بدن در حال تغییره ممکنه تخمک گذاری دیرتر یا زودتر از موقعی که ماشین حساب میگه انجام بشه
برای بارداری یک بار نزدیکی خیلی کمه، اگر جنسیت جنین براتون مهم نیست از سه چهار روز قبل از تخمک گذاری تا سه چهار روز بعد از تخمک گذاری باید یک شب درمیون نزدیکی کنید

جنسیت برام مهم است. من دیشب و امشب اقدام کردم تو روز تخمک گزاریم دیگ اقدام نمیکنم تا پریودی بینم گرفته یا ن .خوبه؟

بله خوبه
انشالا که بگیره

دیگه اقدام نکنم و منتظر نتیجه باشم؟؟

1 Likes

اگر پسر می خواین بله دیگه اقدام نکنید و منتظر باشید

از کی علایم اینکه بارداری موفق بوده مشخصه و علایم قبل پریودی داره؟؟ چند روز طول میکشه ک متوجه بشم قبل از پریودی ؟؟

امشب هنوز نرسیده که اقدام کرده باشید
اگر دیروز تخمک گذاری تون بوده یعنی هشتم باید نزدیکی می کردین و امشب هم باید نزدیکی داشته باشید که نهم هست

درسته. انقد عجولم اشتباه شد .:kissing_heart:

علایم قبل پریودی داره ک متوجه بشم گرفته یا نه ؟؟

نه عزیزم از روی علائم نمیشه فهمید باید تا موعد پریودتون صبر کنید اگر نشدین آزمایش خون بدین

تشکر عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.