روز تخمک گذاری رو چجوری پیدا کنم؟

بچه ها من قبل از اقدام سیکلم ۲۸ روزه بود الان ۸ ماهه که اقدام کردم ولی باردار نشدم . مشکلم اینه که سیکلم کلا بهم ریخته گاهی ۳۵ روزه و گاهی ۲۵ روزه میشه از کجا بفهمم روز تخمک گذاریم چه روزیه ؟ و اینکه من هیچ نشونه ای حس نمیکنم مثل ترشحات و درد لگن و … میشه کمکم کنید ؟

عزیزم اول از همه بهتره علت این نامنظمی رو پیدا کنید، چون بعضی وقتا نامنظمی می تونه نشونه ای برای عدم تخمک گذاری باشه، یه سونوگرافی اواسط دوره انجام بدین و بد نیست یه آزمایش هورمونی هم روز سه دوره انجام بشه

1 Likes

ممنونم از شما . این نامنظم شدن بعد از اقدام طبیعی نیست؟ من فکر میکردم طبیعیه چون قبل از اقدام تقریبا منظم بود .

سلام تو رو خدا ب من بگید که ۴ روز بعد تزریق آمپول Hcg بی بی چک منفی بود یعنی آمپول فاسد بوده؟ فقط میخام اطمینان پیدا کنم آمپول سالم بوده.مگه نمیگن تا ۱۰ ردز بی بی چ مثبت کاذب میکنه
…و گرنه میدونم برا جک کردن بارداری زوده

نامنظمی در حد یکی دو روز طبیعیه، اما اینکه 25 روزه و 35 روزه بشه یهو یکم نیاز به بررسی داره

1 Likes

جواب منو نمیدونین

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.