روز تخمک گذاریم کی میشه؟

سلام دوستان
من سه ماهه اقدام میکنم برای بارداری.
طول دوره قاعدگیم ۲۹روز بود ولی این ماه ۹۷/۷/۲۶ پریود شدم و شس روز پریودم عقب افتاد.این ماه از قرص متفورمین استفاده کردم .به نظرتون روز تخمک گذاریم کی میشه؟
ماشین حساب تخمک گذاری هم زدم ولی چون طول دوره قاعدگیم زیاد شده نمیدونم چی کنم.

بهترین کار اینه زمانی که پریود میشی رو علامت بزنی و ۱۲ روز بشمری و جلو بری روز ۱۲.۱۳.۱۴.۱۵ رویکروز در میون رابطه داشته باشی.

اگر ۲۶ پریودت باشه
۷و ۸ و ۹ و۱۰ و۱۱
روزای تخمک گذاریت هست

دوازدهمین روز میشه ۹۷/۸/۷.
بعد ماشین حساب تخمک گذاری میگه۱۱ابان.موندم چی کنم.این دفعه پریودم نامنظم شد:persevere::weary::triumph::sob::sob::sob:

شما از ۷ تا یکهفته یکروز در میون نزدیکی داشته باش.
البته دکتر من به من گفت روز ۱۳ و ۱۴ نزدیکی بهتره

یک روز درمیون نزدیکی داشته باش دیگه خود به خود توی تخم گذاری ام میشه

سلام عزیزم
اگر جنسیت جنین براتون مهم نیست می تونید از روز اتمام پریودتون یک شب درمیون نزدیکی داشته باشین ولی بعضی ها توصیه می کنن یک هفته بعد از اتمام پریود شروع کنید به نزدیکی به مدت ده شب همون یک روز درمیون
اگر برای تعیین جنسیت می خواین روز تخمک گذاری رو پیدا کنین باید سونوگرافی بدین یا از کیت استفاده کنین

1 Likes

ممنون خانم حکیمی

1 Likes

دوستان ممنونم از راهنمایی هاتون

خواهش می کنم عزیزم

سلام
خسته نباشید، اگر بخوایم پسر باشه باید چیکار کنیم؟

سلام عزیزم
برای اطلاعات کامل می تونید با شماره 02170701050 تماس بگیرید (با تلفن ثابت) داخلی 120 رو بگیرید برای تعیین جنسیت کامل راهنمایی تون می کنن
من توضیحات کلی میدم خدمت تون، باید روز تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید، تغذیه مناسب برای پسردار شدن رو رعایت کنید و استرس نداشته باشید

1 Likes

ممنونم :heart_eyes:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.