روز تخمك گذارى براى اقدام به پسر دار شدن

سلام روزتون بخير اين ماه اگه خدا بخواد ميخوام برا پسر دار شدن اقدام كنم بايد دقيق روز تخمك گذارى باشه يا قبلش يا بعدش ؟؟ تاريخ پريودهام ١٤ آبان ١١ آذر ٨ دى البته هميشه روز اول پريود يا يك روز و نصف لكه بينى دارم بعد خونريزيم شروع ميشه و ماه قبل طبق ماشين حساب تخمك گذارى من ٢٤ تخمك گذاريم بود اما كيت روز ٢٥ آذر تقريبا همسان شد و دقيقا همون روز ترشحاتم بيشتر و كشدارتر بودن خلاصه سوال من اينه بايد طبق كيت و ترشحات برا پسردار شدن اقدام كنم يا طبق ماشين حساب تخمك گذارى ؟!

سلام عزیزم
روز شما هم به خیر
برای پسردار شدن باید یک بار روزی که کیت مثبت میشه اقدام کنید و یک بار 24 ساعت بعد از نزدیکی اول. همین دو بار کافیه. معمولا 12 تا 36 ساعت بعد از مثبت شدن کیت، تخمک آزاد میشه
این ماه شما 21 دی تخمک گذاری دارید. پس 21 دی و 22 دی باید نزدیکی داشته باشید

1 Likes

این اختلاف بین کیت و ماشین حساب برای اینه که بدن هر لحظه درحال تغییره و ممکنه تخمک گذاری دیرتر یا زودتر از چیزی که ماشین حساب محاسبه کرده اتفاق بیفته
شما کار خوبی کردین که همزمان از هر دو استفاده کردین.

ممنون از پاسخگويتون اگه كيت روز ٢٢ مثبت شد فقط همون روز اقدام كنم ؟؟ چون چندماه دارم دقت ميكنم معمولا دوخط همسان يك روز بعد از ماشين حساب تخمك گذارى ميبينم و دقيقا همون روز ترشح بيشتر دارم كدوم يك از اين نكات مهمتره بايد بيشتر بهشون توجه كنم؟!

خواهش می کنم عزیزم
همون روز که کیت مثبت میشه و ترشحات شما بیشتر شده روز تخمک گذاری هست عزیزم
همون شب اقدام کنید

ماشین حساب بر اساس اعداد و ارقامی که شما بهش میدید حساب میکنه اما کیت بر اساس افزایش هورمون بدن شما در اون زمان کار میکنه و بهترین نشونه همون ترشحات هستن که از درون شما خبر میدن

آها يه دنيا ممنون :kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

سلام وقت بخیر
خانم حکیمی میشه برای دختر دار شدن هم نکاتش رو بفرمایید،

ببخشید خانم حکیمی اگه جنسیت مهم باشه برامون همون یه بار اقدام روز گی که تست همرنگ شد و ترشح بیشتر بود نتیجه میگیریم یا کافی نیست؟

سلام عزیزم
چشم
فقط یه تاپیک دیگه بسازید لطفا :rose:

1 Likes

یک بار کافی نیست عزیزم باید دوبار باشه
نزدیکی برای تعیین جنسیت چون محدوده کلا احتمال بارداری رو کم میکنه

1 Likes

سلام خانم حکیمی ببخشید بنظرتون روز دقیق تخمک گذاری من با توجه به اطلاعاتی که بهتون دادم کیه؟!روزی که کیت مثبت میشه و ترشح دارم یا فردای اون روز یا با توجه به ماشین حساب

سلام عزیزم
عرض کردم خدمت تون همون روز که کیت مثبت میشه و ترشحات شما بیشتر شده روز تخمک گذاری هست
وقتی کیت مثبت میشه 12 تا 36 ساعت بعدش تخمک آزاد میشه

متشکر:pray:t2::bouquet:

1 Likes

رابطه عمقی هم در پسردار شدن تاثیر داره

ممنون گلم اگه اطلاعات دیگه ای هم دارین ممنون میشم راهنماییم کنین

این لینک رو مشاهده کنید لطفا
https://farzand.net/expert-answer/1312894687-all-the-steps-needed-to-get-gender-boy

سلام خانم حکیمی .من میخام ی چکاب کامل انجام بدم و همینک ازمایش قبل از بارداری رو ولی نمیددنم پیش همون دکتر عمومی ک میرم ازمایش برام بنویسه بگم ازمایش قبل از بارداری رو هم برام بنویسه یا باید برم پیش ماما؟اصلا نمیدونم بخام چکاب بشم شاید دیگ نیازی ب ازمایش قبل از بارداری نباشه میشه موضوع این ازمایشارو برام باز کنید

سلام عزیزم
به متخصص زنان یا ماما مراجعه کنید که هم از نظر عفونت یه معاینه بشید و هم براتون آزمایش های پیش از بارداری رو بنویسن
این آزمایش ها ضروریه چون اگر ماده ای در بدن تون کم و زیاد باشه مشخص میشه و زودتر درمان میشه، مثلا اگر کمبود ویتامین دی داشته باشین توی باردار شدن تاثیر میذاره و ممکنه باردار نشین. اگر پرولاکتین تون بالا باشه همین طور

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.