روز اقدام کی باشه

سلام دوستان گلم
ممنون از راهنماییت دوست گلم
منم این ماه برای بار دوم اقدام میخوام بکنم سیکل بدن من ۲۸ روزه س .با توجه به کیت هایی که زدم وجوابشون ومیگه که ۱۶ تا ۱۸ روز تخمک گذاریه منه و ازاد میشه توی ماشین حساب تخمک گذاری میگه از ۱۴ تا ۱۸ من باید اقدام داشته باشم .به نظرت من کی اقدام داشته باشم همون .۱۴.۱۶.۱۸.درسته به نظرتون یا قبل تروبعدترم اقدام کنم
مرسی ازتون
ایشاله که این ماه نتیجه ببینم

سلام عزیزم
شما از روز 12 تا 18 به صورت یک روز درمیون نزدیکی داشته باشید عزیزم

2 Likes

ممنون عزیز دلم تشکر

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

خانم حکیمی من کاش میتونستم عکس کیت ها رابفرستم شما ببینی بهم بگید کی مثبته چون واقعا الان شک پیدا کردم که کیه

دو خط باید پررنگ باشه کدوم روز اينجوريه عزیزم؟

پررنگ ترینش نسبت به بقیه روزها ۱۶ و۱۷ هست ولی یه خط خط نیست یه هاله اس که اولش یه خط نازکه بعد هاله میشه مثل تست بارداری هست که اوایل وقتی بتای خون کمه مثبت میشه وخط خیلی کمرنگ میفته اینم توی این مایه هاس

توی واتس یا تلگرام گروه ندارید ازاینجا هرچی سعی کردم بفرستم میگه فایل پر حجم است نمیشه فرستاد

عزیزم نیازی نیست کیت دو خطش پر رنگ باشه هر زمان دو خط ظاهر شد به این معنیه که شما از 12 تا 36 ساعت آینده تخمک گذاری خواهید داشت

1 Likes

اهان ممنون خیلی لطف کردید کمک بزرگی کردید

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.