روزه در روزهای قدر

سلام خانم ها ی عزیز روزه و نمازاتون قبول :slight_smile:
من خیلی دلم میخواست ماه رمضان روزه بگیرم که فهمیدم باردارم گفتن ضرر داره :flushed:
حالا هفته هفتم هستم آیا به نظرتون روزای قدر رو روزه بگیرم مشکلی پیش میاد یا میتونم بگیرم

1 Likes

عزیزم هفته های اول نقش حیاتی داره تو رشد جنینت اصلا صلاح نیست روزه گرفتن حتی پیامبر هم گفتن زنان باردار از روزه گرفتن منع کنین. سلامتی جنینتو به خطر ننداز عزیزم. روزه ها بلنده بدنت کم آب میشه انرژیت میاد پایین خیلی بده

1 Likes

شهرزاد خانم راست ميگه…بفکر بچه اي ک توشکمته باش

ممنونم دوستان از هم فکریتون شایدم نتونم بگیرم چون حالت تهوع بهم دست میده و دلم آشوب میشه مامانای ما کل ماه رمضان رو با اینکه بار دار بودن یا بچه شیر میدان روزه میگرفتم ولی حالا بدن خیلی ضعیف شده متاسفانه به سختی میشه روزه گرفت

1 Likes

خب واجب نيست.

سلام عزیزم
من واقعا متوجه نمیشم چرا ما ها به خدا اطمینان نداریم، وقتی خدا خودش گفته اگر روزه داری برای بدن شما ضرر داره نباید بگیرید ولی متاسفانه ما فکر می کنیم اگر بگیریم خدا بیشتر خوشش میاد میگه آفرین با وجود این که خیلی براش سخته باز هم روزه گرفته. نه اصلا این طور نیست خدا گفته حرامه وقتی براتون مضره. ما روزه می گیریم که بدن سالمی داشته باشیم نه این که بیشتر بهش آسیب بزنیم. حالا شما یه نفر دیگه رو هم توی بدن تون دارید یعنی مسئول سلامتی اون هم هستید.
انشالا بعد از شیردهی تون می تونید همه این روزه هارو بگیرید و باید هم بگیرید چون حکم خداست.

2 Likes

اصلا نباید خودمونو با مامانامون مقایسه کنیم. سبک زندگی و تغذیه اونا زمین تا آسمون باما فرق میکنه. اون زمان کجا بود نازایی های حالا و سقط های حالا… بیشتر مراقب خودت باش

ممنون دوستان شما درست میگین شوهرمم میگه اگه بچه طوری بشه از چشم تو میبینم نباید روزه بگیری منم کوتاه اومدم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.