روزهای پریودی و تخمک گذاری

خانم ها یه سوال اینکه پریودی چند روز طول بکشه توی زمان تخمک گذاری تاثیر داره ؟

1 Likes

زمان تخمک گذاریت به طول دوره هات بستگی داره عزیزم،اگه ۲۸ روزه ای روز ۱۴ ام از اولین روز پریودت روز تخمک گذاریته،همیشه طول دورتو در نظر بگیر وسطش میشه روز تخمک گذاریت البته در صورتی که قاعدگی هات منظم باشه،دیگه مهم نیست تو ۷ روز خونریزی داشته باشی یا ۱۰ روز

سما جون تو سقط کردی الان درچه حالی؟پاک شدی؟
@u156164

1 Likes

آره عزیزم من شنبه پاک شدم،دیروزم دوباره رفتم سونو دادم گفت هیچ لخته ی خونی دیگه نیست تو رحمت برگشتی به حالت اول،البته دکتر دارو داده بود بهما،تو پاک نشدی مگه؟

1 Likes

خونریزی ندارم امروز رفتم غسل کردم نماز خوندم اما ببخشید سرویس میرم خودمو خشک میکنم لک میبینم.

1 Likes

دیگه نرفتی سونو واژینال ببینی بقایاش نمونده باشه یا نه؟؟

فعلا نه گفتم لکم تموم بشه برم که خیالم راحت سه نخوام دوباره برم. تو واژینال رفتی؟ اخه جاریم که سقط کرده بود گفت شکمی رفت .

1 Likes

آره عزیزم من واژینال رفتم ولی زیاد نزار طولانی شه آنتی بیوتیک میخوری؟؟

نه عزیزم . فقط قرص هماتنیتک شبا گفته بخورم . ازیترومایسین هم یک ورق شش تایی داد که خیلی وقته تموم شده

1 Likes

به من سفکسیم ۴۰۰ داد یه برگه ۱۰ تایی روزی یه دونه با یه قرص دیگه یادم نیست اسمشو منو اونو که شروع کردم به خوردن خونریزیم بند اومد هر ۸ ساعت میخوردم حالا اگه قطع نشد لکه بینیت برو سونو یا به دکترت بگو

بدبختی منم اینه اینجا ی دکتر درست حسابی نداره.بیمارستانش داغون دکتراش افتضاح داغون. دکتر و پرستاراش ببخشید سگ هار. کاش بودید میدیدید چه بلایی سر من اوردن وقتی درد میکشیدم دکتره میگفت چه خبرته میزنم رحمت رو پاره میکنما ی باردیگه جیق بزنی میذارم میرم. تاالان استرس گرفتم که مبادا بلایی سر رحمم اومده باشه

1 Likes

وای خدا از سرشون نگذره بعضیا خیلی بی وجدانن کاش میشد دوباره بیای تهران یه سر بری دکتر

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.