روابط زناشویی و سردمزاجی

سلام
نیاز دارم به راهنمایی یک روانشناس!
خجالت میکشم از بیانش اما دارم اذیت میشم جایی هم جز اینجا به نظرم نرسید
نمیدونم واستون پیش اومده یانه اما من هنگام رابطه هیچ حسی ندارم نه اینکه سرد مزاج باشم اصلا اینطور نیست اتفاقا گاهی اوقات خودمم میخوام اما اصلا وجود چیز در بدنم حس نمیکنم اصلا وجودشو حس نمیکنم کسی هم مثل من هست؟ دارم دیوونه میشم عاشق شوهرمم اما اصلا حسش نمیکنم چیکار باید کنم خیلی حس بدیه همسرم فکر میکنه علاقم بهش کم شده

1 Likes

خوب منم روم نمیشه توضیح بدم …فقط میتونم بگم یکم عشقبازیتو طولانی تر کن …:see_no_evil:

1 Likes

اینکارو کردم اما فایده نداشت :cry:

زایمان طبیعی داشتی؟؟؟

1 Likes

قبلش باهم ی فیلم عاشقانه نگاه کنید معاشقه زیاد کنید موقع نزدیکی ب هیچ چیز دیگه ای فکر نکن فقط ب اون لحظه و حس بگیر😜

1 Likes

منم بعد زایمانم همینطور شدم
باید گرمیجات بخوری افشاره گل سرخ میگن خیلی خوبه

1 Likes

شاید گشاد شده زیادی موقع زایمان

1 Likes

یعنی چی حسش نمیکنم .معاشقه میکنید هم هیچ تاثیری نداره روت

1 Likes

من زایمان نداشتم اخه

نه اصلا

یه چیزایی میگم کلی. شمام اگه میخوای مشکلت حل شه خجالت نکش

1 Likes

متاسفانه خودارضایی در مجردی حتی متاهلی وقتی زیاد میشه کم کم حس لذت باهم بودن از دست میره یعنی طرف حس میکنه میخواد ولی هیچ لذتی از همسرش نمیبره چون مغز عادت میکنه به تصویر سازی در این صورت حتما باید مراجعه کنی روانشناس راهس سخته ولی تلاش کنی در کنار داروهایی که میخوری ایشالله جواب میگیری

1 Likes

فیلمی که دوستان میگن برا چند وقت اول جواب میده باز عادی میشه و ضررش بیشتر از نفعشع

1 Likes

عزیزم رابطه دهانی انجام بده همسرت

کلا ایشون تحریک نمیشه مشکل روحیه به نظر من

تا میتونی دمنوش زنجفیل و دارچین بخور .افشره گل سرخ ولی حتما باید با روانشناس حرف بزنی

خب شایدم همسرش تحریکش نمیکنه قبلش

من شهد گل شنیدم از عطاری بگیر بخور

احتمال داره مشکل جسمی هم باشه باید خجالت کنار بزارن

چرا گفتن میکنه ولی ایشون تحریک نمیشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.