روابطتون با خانواده مادری و پدری چجوریه ؟(درجه یک)

عزیزم :heart:دست خودش نیست ناراحته اشکال نداره به دل نگیر ،آدما نمیدونن که باید از عقلشون استفاده کنن که نمیکنن و باعث دلخوری میشن

ولی خداروشکر که خواهر ندارم :grin::grin:حوصله درد سر ندارم

2 Likes

بهتر،از فامیل ک خیری ندیدیم

2 Likes

آره بخدا

1 Likes

ماتوخانواده ی‌پدریمون یه گروه داریم که اونجاازحال هم خبردارمیشیم البته سالی یه بارکامنت میزازن بعدخانواده ی مادری هم که دوسشون دارم ولی همشون فضول دوبه دوهم زن هستن بعدهم ازترسم باهیچ کدوم نمیشه خندیدمیگه عه فلانی بااین رابطه داره بخاطرهمون باهیچ کدوم رابطه نداریم :woman_facepalming:
این بودکل داستان خانواده عتیقه ی ما

2 Likes

برای ما دوطرف مثل همن دو به هم زن ، آدمو مسخره میکنن ، غییت و …

عزیزم :heart:تنتون سلامت

1 Likes

ما رابطه مون خوبه با همه خاله عمه عمو دایی بچه هاشون حتی

2 Likes

والا ما هم همین جور شدیم کلی کس و کار داریم
که همه نزدیکمونن وتو یه محلیم ولی انگار فرسنگها از هم دوریم منم مثل شما دلم میخواد کینه ها رو بزاریم کنار رفت و آمد کنیم خیلی دلم میگیره که این همه
فامیل درجه یک داشته باشیو سال به سال کسی در خونتو نزنه ولی امان از این قلب های سیاه و پر از کینه
به کجا داریم میریرم ؟آخرش که چی؟ چرا نباید از کنار هم بودن لذت ببریم!!

2 Likes

خداروشکر ،خوش باشین :heart:

1 Likes

آفرین دقیقا
یه جا خوندم تنهایی این نیست کسی نداشته باشی تنهایی یعنی کلی کس و کار داشته باشی ولی تنها باشی

این خیلی بده بخدا ،جالبه مامان بابام همیشه با همشون خوب بودن محبت کردن ولی نمیدونم چرا این محبت بدتر دورشون کرده

2 Likes

سلام خوبی احوالت ؟
من خاندان پدری بوسیدم گذاشتم کنار با قوم شوهر رفت آمد داریم که بیشتر اونا میان ما سالی یبار یا دو بار مرخصی داریم میریم . فامیل مادری هم دو تا دایی و خاله چند تاشون خونه مادرم بیشتر میبینم هر چند سال یبار هم میان خونه ما هم البته ما نرفتیم چون فرصت پیش نیومده . اصلا هیچی مثل قدیم نمونده . بچه ها که بزرگ میشن رفت و آمد ها مختص بزرگتر ها میشه فقط . راستی با رژیم چیکار کردی گپ بسته شد ؟

1 Likes

من خودم با فامیل هیچ رابطه ای ورفت آمدی خونشون ندارم خوشم نمیادازشون

1 Likes

یکی از علت هایی که تک فرزند بودن و داشتن دوست دارم اینه.

1 Likes

سلام خانوم ممنونم سلامت باشی ،شما چه میکنی خوبی ؟

ولی این اصلا خوب نیست کاش همه باهم خوب باشیم مگه چقدر میخوایم عمر کنیم ؟ولی خب این روزا خودی ها شدن دشمن دله بازی دوز و کلک …

آره گپ بسته شد بچه نمیومدن گذارش بدن که چکار کردن ؟منم گذاشتم بسته بشه به زور نمیشه که هی تگ کنم :grin:
والا خودمم گاهی مرض دارم یهو زیاد میخورم گاهی حواسم هست ،اما سایز کم کردم مانتو هام کمی گشاد شدن ،ولی وزن جدیدا نرفتم یه ماه بیشتر که نرفتم ببینم چه خبره

شما چه کردی ؟

1 Likes

منم جدیدا حس خوبی ندارم بهشون ،خاندان پدری ۱۰ ساله ازدواج کردم در خونمو باز نکردن

خاندان مادری کم و بیش اومدن منم رفتم ولی خب اونجور که باید نیستیم

2 Likes

تک فرزندی خوبی داره ،ولی بدی و تبعاتش بیشتر در آینده یه آدم افسرده میشه ، تا پدر مادرش باشن آره خوبه اما ازدواج کنه در میانسالی و سن بالاتر کسی رو نداره و این خیلی بده

مهم اینکه چطور بچه هات تربیت کنی و تحویل جامعه بدی

پدر و مادری که یه ریز بشینن تو خونه از بد خواهر و مادر و پدرشون بگن ۱۰۰ درصد بچه از اونا یاد میگیره راه اونا رو میره
متاسفانه زیادن اینجور خانواده ها ،و همینجوری بی محبت بی احترامی عدم صله رحم رواج پیدا میکنه

1 Likes

بله متاسفانه همه چی تغییر کرده به قول دوماد ماروابط خانواده ها مث انگلیسی ها شده . مگه اینکه مراسمی پیش بیاد همه دور هم جمع بشن البته اکثرا یه گارد خاصی میگیرن انگار تو پارک کنار غریبه ها قدم میزنیم.

1 Likes

راستش من کلا به فامیل حسرخوب که هیچ حتی از بعضیاشون متنفرم وگفتم دوس ندارم بیان خونم ورفت وامد داشته باشم

1 Likes

منم هپی فت رفتم کلیپ هاش رو دیدم ولی مغزم و شکمم این چیزا تو کتشون نمیره :neutral_face::neutral_face::joy::joy::joy:

1 Likes

دقیقا درسته

1 Likes

منم دلم نمیخواد داییم بیاد خونم :neutral_face:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.