روابطتون با خانواده مادری و پدری چجوریه ؟(درجه یک)

برای دل خودت بزنگ ی حالی ازشون بپرس خوشحال میشن شاید اونام یاد گرفتن و با مامان بابات بهتر شدن گلم صلحه رحم خیلی خوبه پیش قدم شو موفق باشی

2 Likes

خوش باشین

ما کلا رابطه نداریم

خونه بابامو میگم ،وگرنه با من رابطه ندارن عمو و عمه هام تا حالا خونه م نیومدن ۱۱ ساله

1 Likes

:grin::grin::grin::grin::grin:

ولی کاش رفت و آمد باشه دوستی باشه
همه دارن از هم دور میشن این برای آیندگان اصلا خوب نیست

2 Likes

خوبه خداروشکر خوش باشین همیشه
:heart:

1 Likes

منم دقیقا عین خواهرت نمیخوام با کسی قهر باشم

1 Likes

خب من همیشه پیش قدم بودم ۱۱ ساله ازدواج کردم همیشه بهشون زنگ زدم ،شب چله ،عید نوروز ، همیشه ،
یاد نمیگیرن:neutral_face:

2 Likes

ما سالی یه بار اگ همو ببینیم، مامانم با خواهر برادراش رابطه تلفنی داره اما من با خاله،عمو ،دایی در حد اینستاگرام رابطه دارم

1 Likes

عجب آدمایی چی بگم والا

1 Likes

خب بهتر

1 Likes

خو دیگه چرا خودتو سبک کنی نمیزنن نزن تموووم

1 Likes

بنظرم تو هم مثل خودشون رفتار کن اگه عیدی مناسبتی جایی دیدیش بهش پول بده کادو‌ بچش
دقیقا دوتایی از دایی های منم اینکارو‌کردن خونه من نیومدن
خونه مامانم بودم اونجا پسرمو دیدن بهش پول کادو‌دادن انگار مشکل من ۵۰تومن یا ۱۰۰کادو‌ اونا بود.
بحث من احترام گزاشتن ب من و شوهرم بود فک کردن با کادو دادن دل منو ب دست میارن
یکی از خواهرا و برادرام اصلا پیش بچم نیومدن مگه جایی مارو ببینن دوساله خونشون نرفتم
اون یکی خواهرم ک من پسرم ۳ماهش بود عید بود خواهرم مریض رفتم بهش سر زدم در آورد ۱۰۰داد پسرم بعدم قهر کرد چرا؟ چون میگه همه بعد دختر من ازدواج کردن بچه دار شدن دختر من ۱۲ساله ازدواج کرده بچه دار نشده :neutral_face: آیا تقصیر منه دخترش بچه دار نمیشه :expressionless:

1 Likes

من میخوام دوری نباشه ولی پدرو مادرم دوری دوست دارن چی کار میشه کرد:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

مامانم بابام رفت و آمد ندارن ،یعنی دوست دارن بنده خداها اما انگار خواهر برادراشون دور‌ کشی میکنن

من اینستا دارمشون ولی مثل روحن :grin:

1 Likes

آره واقعا

1 Likes

به دوتاش فوق العاده خوبیم خدا رو شکر

1 Likes

قصدم همینه ،ولی میدونی شانس ندارم آخرش کلی بارم میکنن میگن طرف کینه ای و فلان

آفرین دقیقا ،بحث منم این که میومدن خونه م پیش شوهرم سربلند میشدم وگرنه ۵۰ یا ۱۰۰ تومن آدمو ثروتمند نمیکنه

وا بگو تقصیر شما چیه ؟:grin::grin:خیلی ها اینطورن متاسفانه انگال مشکلشون تقصیر دیگران

2 Likes

من یه زمانی دوست داشتم ولی جدیدا انگار دو دل شدم میگم فامیلی(خاله ،عمه عمو دایی )وقتی رو تخت بیمارستانی یه احوالت نمیگیرن به چه دردی میخورن ؟؟؟

مامان بابات یه چیزی میدونن نمیخوان

2 Likes

خوبه خداروشکر :heart:

1 Likes

نمی‌دونم والا مگه آدم ب بچه آوردن خواهرش حسودی می‌کنه:persevere:
بخدا من از خدامه اون زودتر بچه‌دار بشه کلی براش دعا میکنم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.