رنگ مو در ماه اول بارداری

سلام دوستان یه سوال ایا رنگ مو درماه اول بارداری ضرر دارم البته نمیدونم باردارم یانه اما علایمش هس

انجام ندی بهتره،چون دورازجونت بارداری خیلی سخت شده وهمه خونریزی ولکه بینی دارن بهتره انجام ندی وبیشترمواظب بچه باشی

علایمش اینکه من 27 روز پریود میشدم الان 30 روز نشدم وسینه هام مشخص بزرگ شدن نمیدونم اینو میشه گفت علائم یانه اخه موهام خال سفید داره بدشانسی اونم جلوی موهام

سلام عزیزم
بهتره که رنگ نکنید چون سه ماهه اول بارداری خیلی حساسه و چون ما از تاثیر این مواد روی جنین اطلاع زیادی نداریم نباید ریسک کنیم. اگر اطمینان پیدا کردید که باردار نیستید می تونید انجام بدید

یجای خوندم نوشته بود رنگ گیاهی موردی نداره ایا درست یا غلط اینم

بعد سه ماه اول خواستی رنگ کنی رنگ موت نباید آمونیاک داشته باشه

عزیزم از روی علائم نمیشه فهمید باردار هستید یا نه چون علائم بارداری و قاعدگی بسیار شبیه به هم هستن فقط باید آزمایش بدید تا مطمئن بشید

1 Likes

بهتره که در سه ماهه آخر بارداری مورد استفاده قرار بگیره عزیزم

اخه من اصلا این علایم ونداشتم سینه هام ب شدت این ماه درد میکنه ویکمم که بزرگ شدنش مشخص نمیدونم شایدم از این ماه علایم پریودیم تغییر کرده

حالاچندروزصبرکن دیدی باردارنیستی رنگ کن،چرن ریسکه بهت بگیم رنگ کن وبعدخدانکرده اتفاقی میافته که تاعمرداری خودتونمیبخشی،تاحالاندیدم کسی رنگ کنه

بله امکان داره علائم تغییر کنن، شما می تونید الان آزمایش بدید عزیزم

اخه گفتم من خال سفید توموهام هس بخاطر اون پرسیدم اگه باردارشدم نباید رنگ کنم

بله، نباید رنگ بشه در دوران بارداری

خانوم حکیمی تو دانشنامه فرزند یه جا گفتن سه ماهه دوم بهتره رنگ مو اگه لزوم هستش انجام بشه ولی تازگیا گفتن ماه آخر.
کدوم بلاخره.
عید اگه خدا بخواد عروسی دختر داییمه. منم تا اون موقع میشم ۷ ماه.
ب نظرتون میتونم انجام بدم.
رنگ بدون دکلره؟

عزیزم در کل بهتره که در دوران بارداری از رنگ استفاده نکنید حتی ماه آخر اما اگر خیلی واجبه می تونید مراقبت های لازم رو انجام بدید مثلا جایی که هستید تهویه هوا خوب باشه، از رنگ های گیاهی و خوب استفاده کنید و نذارید زیاد روی سرتون بمونه. از دکلره که به هیچ عنوان نباید استفاده کنید.
از نظر من سلامتی فرزندتون از هر چیزی واجب تره
عروسی دختر دایی تونم تبریک میگم انشالا خوشبخت بشن، امیدورام همیشه توی جشن و شادی باشین :rose:

ممنون خانوم حکیمی عزیز. خیلی خوبه که هستین و مشاوره های خوب میدین.
من سر بچه اولم هفته های آخر گذاشتم. و ارایشگرمم خدایی خیلی هوامو داشت.
ولی برای عروسی گفتم یه مشورت ازتون بگیرم.
ان شاء الله شمام هر کجا که هستین ، تنتون سالم و لبتون پر خنده باشه❤

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
سلامت باشید ممنونم از لطف تون :rose::pray::pray:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.