رمز عبور مامي گپ

سلام
من رمز عبورم را فراموش كردم و الان فقط با سيستمم كه رمز درش سيو شده ميتونم بيام بالا و با گوشيم نميتونم بيام بالا.
چطوري ميتونم رمز عبورم را عوض كنم يا ببينم؟

سلام عزیزم
اول ورود رو بزنید بعد پایین کادری که باز میشه گزینه کلمه عبور خود را فراموش کرده اید رو بزنید لطفا

خانوم حکیمی من با گوشیم نمی تونم وارد سایت بشم… یوزر نیم پسورد میدم وارد میشم بعد چند دقیقه اتوماتیک log out میشه و دیگه نمی تونم وارد شم… با موبایل همسرم که امتحان می کنم مشکلی نداره… مشکل از گوشیمه ؟

سلام اگر همیشه با اکانت جیمیلت تو کروم لاگین کنی و پسوردهاتو سیو کنی، هیچ وقت مشکل گم شدن رمز نداری دیگه. برای بازیابی رمز عبورت میتونی روی گزینه (… فراموش…؟) کلیک کنی بعد از سه روش شماره تلفن، نام کاربری، یا ایمیل از سامانه لینک یا کد ریکاوری دریافت کنی. حین این پروسه با غول گوگل اتنتیکیشن هم روبرو میشی که دهنت رو سرویس می‌کنه دور از جونت

1 Likes

عزیزم شما از کروم استفاده می کنید؟

آره عزیزم

1 Likes

چند تا کار می تونید انجام بدید. اول اینکه می تونید وارد تنظیمات برنامه‌ها بشید، گوگل کروم رو از لیست برنامه‌ها پیدا کنید و با فشردن کلید Clear Data یا حذف اطلاعات کروم رو ریست کنید. بعد از اینکار آپدیتش کنید. احتمالا مشکل باید حل بشه.

راه دوم که یه مقدار راحت تره اینه که از طریق گوگل پلی یا کافه بازار مرورگر فایرفاکس رو نصب کنید و از طریق اون وارد مامی‌گپ بشید.

:point_left: نصب از طریق گوگل پلی

:point_left: نصب از طریق کافه بازار

2 Likes

سلام میشع بگین من چطوری باید پی ام بدم تو گروه ها کدوم قسمته

قسمت پاسخ بزنی دیگه منظورتو متوجه نشدم

الان که پیام دادی همینجوری پیام بده

1 Likes

چطوری من تازه اومدم نمیدونم

سمت راست همین صفحه بالازده مامی گپ روش میزنی میر صفحه اصلی بعد سمت چپ بالازده گپ جدید روش میزنی وارد که شدی عنوانشو یه جمله کوچیک بنویس سوالتو هم توکادر پایین بزن

بهمین راحتی صبح همه میان جوابتو میدن

سوالتو کادر سوم باید بنویسی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.