رمانتیک ترین حرفی که شوهرتون وسط دعوا گفته؟

فدات عزیزدلم

1 Likes

دکتر نگفت علت خونریزی چی بود؟

1 Likes

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:من یبار گفتم اذیت کنی میزارم میرم گفت خدایی خجالت نکشیدی این حرفو زدی منم خنده ام گرفت

1 Likes

هماتوم

1 Likes

چی نوشتی پاکیدی:cry:

1 Likes

هیچی زده بودم احیانا شما تو نی نی سایت نیستی اخه این گپ تو نی نی سایتم بود

1 Likes

خوانند خاموش اونجاهستم

1 Likes

اها:grin:

1 Likes

:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

1 Likes

من اونجا فعالم یه دورهمی داریم اونجا یکی از دوستام گفت یجا هست به نام مامی گپ اومدم ببینم چیه
ببخشید یه سوال چجوری اسم یه کاربرو سرچ کنیم؟

1 Likes

@u1016017
اینجوری

1 Likes

ممنون

1 Likes

من از اين ادمام ك تو دعوا همش خندم ميگيره،با شوهرمم دعوامون بشه من خندم ميگيره،اونم ميگه اره تو منو ديونه ميكني بعد ب ريشم ميخندي بخنددد بخنددددد :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

:joy::wink::joy::joy:

1 Likes

برامن دو بار پیش اومد…

بار اول ماه های اخر بارداریم بودش… یادم نیس سرچی بود… ولی گفتم من بچه تو دنیا بیارممیدم بخودت خودمم میرم… گفت کجا؟ گفت هرجا تو نباشی فقط منتظرم این دنیا بیاد… یه دفعه دیدم گوشیش از چندسانتی گوشم رد شد خورد تو دیوار دیوونه شده بود داد زد مگه تو بخاطر بچه بامنی؟؟؟ من:no_mouth:
هیچی جدی جدی داشت قهرمیکرد بره… :joy: :joy:

بار دومم.

داشتیم دعوا میکردیم دخترم 2سالش بود… عصبی بودم هی گفتم بگو بگو دیگه جواب بده… دیدم هیچی نمیگه… یه هو پاشد رفت اتاق سروقت کمدش ک مرتبش کنه… دیدم صدا هق هق گریه ش میاد خیلی دلم سوخت… بغل کردم قربون صدقه ش رفتم… بین گریه هاش گفت میترسم از دستت بدم… میترسم نباشی

2 Likes

چه شوهر دل نازکی دو دستی نگهش دار

کنار هم خوشبخت باشید

2 Likes

به بار دعوامون شد گفتم اصلا به دقیقه هم پیشت نمی مونم که عذابم بدی یهو گفت خونه رو حساب چی میخوای ول کنی بری سمیه ها؟:sweat_smile::joy::joy::joy::joy:
یعنی جوری زدم زیر خنده زمینو گاز گرفتم که همه دعواهامونو یادم رف…خودشم که بماند

2 Likes

واای من تو ام یاتو منی:sweat_smile::joy::joy:

1 Likes

چرا:joy:

1 Likes

منم وسط دعبا خندم میگیره:face_with_hand_over_mouth:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.