رقص در عروسی ها

خانوما کسی هس شوهرش نزاره تو عروسی برقصه ؟
اونایی که قبلا اینطور بود چیکار کردین درس شده رفتار شوهرتون؟

اره شوهر من دوس نداره منم نمی رقصم. زیادم برام مهم نیست رقصیدن! کلا برام زیاد معنی نداره … با خودم حالا برقصم یا نرقصم چ فرقی میکنه ؟بعد اگه برقصم اون لحظه هیجانم تخلیه میشه ولی کلی فیلم و عکس از ادم دست اینو اون میمونه کلی نگاه ک آدم دوس نداره روشه. کلیم نظر در مورد میکنن شوهرم م ناراحت میشه. ولی نرقصم فقط نرقصیدم همین
این تحلیلم در مورد خودم بود. عوضش میتونم بدم باشگاه برقصم و لذت ببرم برای خودم تو جمع دوستام

1 Likes

تو عروسیای ما از هیچ خانومی فیلم نمیگیرن
ولی مثلا عروسی دخترخاله دخترعمم میشه همه فامیلا مثلا میگن برقص
من چیکار باید بکنم شوهرمم میگه من خوشم نمیاد مجلسم فقط زنونس نمیدونم چیکار باید بکنم؟

بگو شوهرم دوس نداره بخاطر ی جشن ۳-۴ساعته زندگیم خراب نمیکنم
کم کم شوهرت خودش کوتاه میاد

کی راه باطل کردن دعا جادو رو میدونه ویا دعای محبت رومیدونه؟؟؟؟؟؟

فک کنم نجس باطل میکنه

منم شوهرم دوست نداره .و من نمی رقصم فقط دست میزنم اگه هم منو ببرن وسط بازم دست میزنم همون وسط و اصلا نمیرقصم با اینکه شوهرم هم نیست که منو ببینه چون مال ما خداروشکر همیشه جداست مردا و زنا .

من فقط درصورتيكه اعتقاد يا علاقه ي خودم باشه نميرقصم،نه اينكه بخوام واسه رقص زندگيمو خراب كنم ولي بيخيال علاقه م نميشه
شما اگه اول زندگيته كم كم روووش كار كن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.