رفع سفیدی مو

سلام
امروز که داشتم موهامو شونه میکردم متوجه شدم خیلی از موهام سفید شدن.به طور عجیبی.
قبلا دو سه تا تار موی سفید داشتم
چیکار کنم بیشتر نشه :cry::cry::cry:
ممکنه به خاطر بارداری باشه؟

1 Likes

سلام عزیزم… من خودم آرایشگرم… معمولا سفیدی مو به خاطر از دست دادن پیگمنت های رنگی مو به اثر بالا رفتن سن یا وراثت اتفاق میفته. رنگ کردن زیاد موهم این سفیدی رو تشدید میکنه. و اینکه ایا از بارداری باشه رو اطلاعاتی ندارم فقد میدونم تو بارداری بخاطر کمبود های ویتامین که برای مادر اتفاق میفته ریزش مو پیدا میکنین اما سفیدی رو بعید میدونم

ممنون عزیزم.
راه کاری نیست جلوشو بگیرم؟
زیاد رنگ نمیکنم
کلا 3 بار رنگ کردم یا 4 بار

متاسفانه سفیدی مو یکی از بیماری های مویه که هیچ راه درمانی نداره بخاطر همین کسایی که سفیدی دارن فقط موهاشونو رنگ میکنن که تا مدتی سفیدی ها کاور بشن… ولی شما سعی کن بهشون اهمیت ندی یا اینکه بکنی شون چون بیشتر میشن… باردارم هستین که نمیتونین از رنگ مو استفاده کنین. ولی برای رفع موقتش که مهمونی میخاین برین و اذیتین ریمل ابرو رنگ تیره یا ریمل موژه تهیه کنید و رو تارهای سفیدتون بکشین تا موقتا کاور بشن

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی.
من 27 سالمه خیلی نگران شدم

فدات بشم عزیزم کاری نکردم. بنظرم 27 سال طبیعی میتونه باشه برای سفیدی… اقوام هستن هنوز 19 سالشه و کلی تار سفید داره تو موهاش. بیشتر وراثت عامل انتقال سفیدی هستش… مادرتون یا مادر بزرگتون یا اگ خواهر بزرگ تری دارین سوال کنین ببینین از کی سفیدی موهاشون شروع شده مقایسه کنین اگ باهم تفاوتی نداشت ک طبیعیه این روند. من خودم 20 سالمه و سه چهارتا تار سفید دارم. بامزس… نگران نباش

واسه مامانمم خیلی زود شروع شده بود همون ارثیه حتما.
ممنون دوست عزیز تشکر :bowing_woman:

فداتشم خانمی :kissing_heart::heart:

1 Likes

من الان ۲۱ سالمه موی سفیددارم
از۲۰سالگیم شاید بیشتردیدمشون ارثیه

2 Likes

:cry::cry::cry:
خیلی بده.من دپرس شدم دیدم

1 Likes

همش ارثیه منم دارم امابرام مهم نیس زیاد

1 Likes

بیخیال بابا اشکالی نداره

1 Likes

مریم کی ۲۱ساله ات شدگلم

شبنم جون نگران نباش خواهرم سه سال ازم کوچیکتره وکل موهاش سفیده،شرایط محیطی،شامپوهای شیمیایی،یاارثی بودن تاثیرمیزاره

منم موهام از دوران دبيرستان سفيد شد تكو توك كم كم زيادتر شدن
الان ك اوضاع موهام خيلي ناجوره هم سفيد دارم هم سياه هم بلوند

چندروز پیش

تولدت مبارک عزیزم انشاالله صدوبیست سال عمرکنی،کنارکوچولووخانواده عزیزت زندگی خوب وخوشی داشته باشی

1 Likes

ممنون عزیزدلم
همچنین توگلم

1 Likes

شانسه دیگه :pleading_face:

1 Likes

:frowning_face:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.