رفت و آمد با ماشین

سلام
من هفته ۳۰ بارداری هستم میخواستم ببینم مسافت نیم ساعته تو ماشین بشینم برام خطرناکه؟ مثلا از تهران برم تا کرج.
من IVFکردم و اول بارداریم دوقلو داشتم که حدود دوماهگی یکیشونو از دست دادم:sweat: نگرانم این اواخر بارداریم مشکلی پیش بیاد.

1 Likes

سلام عزیزم نباید زیاد خودتو خسته کنی ،سعی کن ب خودت استراحت بدی تومسیر.

اگر حالت خوبه فکر نمیکنم ولی باز خودت میدونی

بنظرم نرو
منم همین کارو کردم ۳۳ هفته زاییدم
البته من خودم راننده بودم مامانم از دهنش در رقت جلو دکتر گفت دکتره میخاست جرم بده:expressionless::expressionless::sweat_smile:

2 Likes

شرایطتت خاصه فقط دکترت باید نظر بده
من بودم این کارو نمیکردم

یا علی :neutral_face: چراااا خب :rofl:
فامیل ماهم دو قلو داشت هر روز میرفت خرید، میگفتن بشین سر جات قبول نمیکرد نی‌نیا اونم زود دنیا اومدن دیگه

1 Likes

زن باردار ریسکش زیاده تو ماشین بشینم
حالا بخاد دوقلوهم باشه خودشم راننده باسه:rofl::rofl:
من ک صندلی خوابونده بودم کامل ولی شکمم ب فرمون همش گیر میکرد

1 Likes

میگم دیگه چرا رانندگی میکردی خبببب شکمو کجا جا میدادی :crazy_face::rofl:

1 Likes

خب شوهرم ک سر کار بود همش
بابامم کار داشت
من مجبور بودم خودم برم دکتر و خرید سیسمونی و بقیه جاها

1 Likes

یبار اومدم دور بزنم من با یه دست فرمونو میگیرم کامل دور میزنم
اصلا حواسم نبود دور زدم دستم یهو محکم خورد ب شکمم مردم از درد
چقد حتما بچه هام فحشم دادن:rofl::rofl:
دیگه دو دستی فرمونو میگرفتم

1 Likes

من از وقتی باردار شدم اصلا نمیشینم ، خیلی میترسم
کلا تا مجبور نباشم سوار ماشین نمیشم آخه یبارم توی شهر تصادف کردیم زنه چنان با سرعت از پشت کوبید که من وحشت کردم کمرمم درد گرفته بود بخاطر ضربه گفتم بچه از دستم رفت، که خدا رحم کرد بخیز گذشت :cry:
حالا تو دو قلو داشتی اینطوری ریلکس بودی خیلی دلت گنده ست ماشاالهههه :face_with_hand_over_mouth::kissing_heart::sweat_smile:

1 Likes

اره من خیلی معمولی بودم انگار نه انگار ک باردارم فقط یه شکم گنده داشتم
برا همین زیاد سخت نمیگرفتم
ولی از هفته سی یهو دردام شروع شد و استراحت مطلق شدم و ۳۳ هم زایمان

2 Likes

باید دکترت نظر بده

1 Likes

خدا رو شکر خوسگلات صحیح وسالم بدنیا اومدن :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:
فامیل ما که طفلی یه بچش از دستش رفت.

2 Likes

اخی طفلی

2 Likes

کاش جرت میداد دل من خنک میشد :face_with_raised_eyebrow:

2 Likes

خیلی مواظب باش یچیزی نرم مثل بالشت بزار زیرت هر نبم ساعتم یکم از ماشین پیاده شو روپاهات راه برو ولیمحض احتیاط از دکترت بپرس

:face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.