رفتن خونه شوهر بدون جشن🤒

سلام دوستان من الان یکساله نامزدیم برای سالگرد نامزدیم میخوایم عقد رسمی کنیم بدون هیچ جشنوعروسی برم خونه پدرشوهرم تا یه چندماهی زندگی کنم تاوسایل خونم اماده شه برم توخونه خودم…من ارزومه برم تولباس عروس ارزومه جشن عروسی بگیرم ولی بخاطر زندگیم بخاطر نامزدم ابروی خوانوادم باید بدون جشنی برم سرزندگیم الان دارم باگریه اینو مینویسم که چه ارزوهایی داشتم واسه عروسیم والان داره چی میشه
گریم میگیره ازاینکه قرار ازخوانوادم جداشم نمیدونم چطوری ازاین بغض لعنتی خلاص شم…
خونه مامانم با خونه مادرشوهرم دوساعت راه هست ازاین دوری دارم گریه میکنم چجوری باید تحمل کنم…:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::sob::sob::sob::sob::sob::sob:

9 Likes

از ارزوت دست نکش که میشه حسرت

1 Likes

نکن اینکارو .

2 Likes

لباس عروس بپوشم اتلیه باغ همه چیشو برم ولی جشن نگیریم هم بخاطر اوضاع کرونا هم اینکه خیلی سخنه تواین گرونی جشن بگیرگ

3 Likes

صبر کن با ارامش عروسی بگیر سنی ندارید که

لباس عروس بپوش یه جشن کوچیک بگیر حتی تو خونه مگه بیوه زنی بخوای یا خون بس بی سر صدا بری

4 Likes

اخه توی محل ما رسمشون نیست بیشتراز یکسال نامزد بمونیم همین الانشم بابامو مامانم خیلی تحقییر میشن ازطرف اقوام که دخترتون چرا نرفته خونه شوهر

اخه میگن کروناهست نمیشه

1 Likes

عزیزم یه لباس برای یه روز اجاره کن وقت آتلیه و باغ بگیر برو عکس و کلیپ بگیر
گریه نداره که

4 Likes

ازاین عذاب میکشم ازخوانوادم چجوری جدا شم پشیمون ازاینکه نامزدی کردم کاش همیشه پیششوم بودم

1 Likes

اره نظرمون همینه

1 Likes

اینا همش بهانس عقد کن دهن مردم بسته بشه ولی خونه شوهر نرو

1 Likes

خیلی وابسته مامانمم خیلیییی:sob:

من عقدم محضری گرفتیم فقط مادروپدروعمه های همسرم بودن ومادرپدرخودم جشنی نداشتیم الانم 3ساله خونه خودمم من خودم اصلاعلاقه ای ب جشن واین چیزانداشتم شوهرمم نداشت هرکی یه سلیقه ای داره عزیزم خوشبختی مهمه ک ایشالاه خوشبختشی:heart::slight_smile:

4 Likes

خودم راضیم ازاینکه جشن نگیرن چون واقعا نمیشه پول جشنو وسایل میگیرم ولی خوانوادم :pensive::pensive::pensive::pensive:اوفففف حالم بده

منم خیلی به مادرم وابسطه هستم کاش کاش منم دوساعت بودم من ۱۰ ساعت دورم

هیچ کسی تا آخر عمرش پیش خانوادش که نبوده
این حرفا چیه
مهم خوشبختیه
اما به نظرم به همسرت بگو حالا که هزینه عروسی نمیده حداقل یه خونه اجاره کنه مستقل باشید

3 Likes

سلام
خواهر منم با کلی آرزو و برنامه برای جشن عروسیش
ماه گذشته رفت آرایشگاه،آتلیه و باغ فیلم و عکس گرفت
بدون جشن رفت سرزندگیش
الانم خیلی راضیه
دو ساعت که راه دور نمیشه
من خودم ۱۲ساعت با خانوادم فاصله دارم
چند ماه اول سخت بود،الان عادت کردم و راضی هستم

واقعا توی این گرونی نمیشه جشن گرفت .برا خودت برو آرایشگاه عکس بگیر تو خونه یه جشن کوچیک بیگیرن بهتره تا کم کم بتونی بری خونه خودت اگه واسه چند ماه هستی خونه مادرشوهرت خوبه

2 Likes

چشم حسوداتون کورایشالله

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.