رفتم عسک رنگی😁(خدم نوشتم عسک کسی تغییر نده خواهشا😒

بچها رفتم اولش خیلی استرس داشتم از استرس قلبم تند تند میزد دست و پام یخ بود اولین نفر رفتم صدام زد بعد یادمه همینکه صدام زدن شوهرم زنگ زد جوابشو ندادم رفتم داخل گفت شلوارت ففط در بیار دراز کشیدم یه چیز پلاستیکی داخل کردن(اینکه دراوردم نشستم و کفشام دراوردم پنج دیقه شد)دیگه دکتر مایع تزریق کرد نمیدونم شاید از اثر شیافه بود ولی اصلاااااا شبیه اونچیزی که میگفتین نبود حتی از درد پریودی هم کمتر یچیزی شبیه وقتی یبوستی:joy::expressionless::neutral_face::joy:همون درد در حد موقع تزریق میومد یه لحظه تامام بعد خودشم خیلی مهربون اینا بود گفت که اصلا نترس درد نداره گفتم من تو ی سایتی کلی مطلب خوندم گفتن دردش زیاده و جیغ میزنن یسریا من اینجا رو تخت دستم رو میله تخت نگه داشتم که الان چه دردی میاد سراغم اخه این خیلی کوچیک بود به اون همه استرس نمی ارزید:neutral_face::expressionless:خلاصه گفت که شنبه برم تا دکتر بیاد ببینم جوابو.الان نوار گذاشتم خون نمیاد فقط همون مواده وقتی پا میشم بلند میشم میریزه بیرون:joy::joy::joy:حالا رابطه داشته باشم ایراد ندارع:sunglasses:؟

24 Likes

پس لوله هات باز بود اگه بسته بود درد داشت

2 Likes

حالاحتمابایدرابطه داشته باشی؟:neutral_face:

3 Likes

چجور اونجاتو زدی با صمغ:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

دلش میخاد خو

2 Likes

راستی اینکه کارم تموم شد دیدم ۹ دقیقه پیش زمانی بوده مه شوهرم زنگ زده یعنی کلا ۹ دقیقه وقت گرفت

1 Likes

:grin::grin::grin::grin:

2 Likes

بسلامتی.ان شا ءالله زود باردار بشی.

1 Likes

اره انگاری:sunglasses::joy::grin:بر طبل شادانه بکوب پیروز و مردانه بکوب :drum:

1 Likes

تا 48 ساعت بعدش رابطه میتونی داشته باشی

3 Likes

برا چیه این عکس؟ مث سونو واژیناله؟

1 Likes

۴ روزی پریود بودم بعدش که اینجا اومدم بخاطر عکس خودم و ازمایش شوهرم ۴ روز دیگم نشد امروز دیگه ۹ روز میشه:pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

3 Likes

:soap::soap::soap::soap::soap:مالیدم با ژیلت کشیدم:joy::sunglasses:لوکس لوکس شد

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::+1:t2:⁩⁦:+1:t2:

1 Likes

ان شالله:expressionless:شوهرم کلی غر میزنه ۵۶۰ تومن پول عکس شد

2 Likes

قرص ازیترومایسین گفت بخوری که عفونت نکنی؟

1 Likes

یعنی دو روز بعد:pleading_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

اوخی

1 Likes

چی مالیدی :joy::joy::joy:

1 Likes

برای بررسی سلامت لوله ها:grin:مثل پاپ اسمیر بعد ی مایعی با سرنگ تزریق میکنن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.